Znana YouTuberka ma koronawirusa i apeluje o ostrożność. "Wyszło, jak wyszło. I'm so f***ing sad"

Lexy Chaplin podzieliła się z obserwatorami przykrą informacją. Młoda dziewczyna ma koronawirusa i apeluje o ostrożność.

Mimo obostrzeń koronawirus daje się we znaki i nie oszczędza nawet tych znanych i lubianych. Niedawno ofiarą wirusa padła słynna youtuberka i jednocześnie idolka polskiej młodzieży. O swoim przypadku opowiedziała w serii instagramowych relacji. 

Lexy Chaplin ma koronawirusa

W najnowszej instagramowej relacji Lexy niespodziewanie podzieliła się niecodzienną informacją. Jak się okazuje, Chaplin ma koronawirusa.

Nie chcę wokół siebie robić jakiegoś dużego szumu teraz, ale muszę wam coś powiedzieć. Dzisiaj robiłam testy i przed chwilą dostałam wyniki i wynik jest pozytywny. Mam koronawirusa. Jest mi smutno. Dowiedziałam się 15 minut temu, więc nie wiem jeszcze, co się będzie działo. Chciałam wam powiedzieć, bo się ostatnio dziwnie zachowywałam na story, bo się źle czułam i nie wiedziałam, o co chodzi, nie chciałam nic za szybko mówić, ale wyszło, jak wyszło. I'm so f***ing sad - wyjaśnia w obszernej relacji.

Lexy miała nadzieje, że podzielenie się tą informacją z obserwatorami sprawi, że chociaż część z nich stanie się bardziej ostrożna. Przy okazji zaapelowała do swoich znajomych, z którymi miała styczność, by koniecznie się zbadali.

Mówię to na story po pierwsze, żeby przypomnieć wam, że koronawirus i cała pandemia is real, it's f***ing real. Więc uważajcie na siebie, pilnujcie się. Mówię to też do wszystkich moich znajomych, z którymi się spotykałam ostatnio. Get tested - kontynuuje youtuberka.

21-latka wyznała, że spotkała się z hejtem ze strony internautów, którzy zarzucili jej, iż zwierza się dla atencji i wcale nie wygląda na osobę chorą na COVID-19. Większość fanów jednak przejęła się stanem zdrowia idolki. Kumpela Stuu zdradziła, z jakimi objawami się zmaga. Te, o których opowiedziała, są dość powszechne.

Dostaję pytania, jak się czuję. Słabo, bardzo słabo, jest mi tak jakoś dziwnie, nie mam energii. Straciłam kompletnie smak i węch. Nic nie czuję, nic kompletnie, więc that's cool. I muszę sobie wymyślić jakieś zajęcia przez następne dwa tygodnie, bo będę miała kwarantannę - tłumaczy.

Być może zwierzenie Lexy w połączeniu z jej zasięgami sprawi, że młodzi fani będą na siebie nieco bardziej uważać. Głęboko w to wierzymy, a youtuberce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Lexy Chaplin to 21-letnia youtuberka, która zyskała popularność chwilę po dołączeniu do Teamu X. Jej kanał doczekał się już ponad 750 tysięcy subskrybentów, a profil na Instagramie Lexy ma blisko 900 tysięcy obserwatorów. To właśnie tam idolka młodych dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami i przeżyciami. Niedawno dziewczyna opuściła dom youtuberów i wróciła do mamy oraz rodzeństwa. 

Więcej o: