Arnold Schwarzenegger popala cygaro w jacuzzi i rozprawia o koronawirusie. Apeluje do fanów: Zostańcie w domach

Arnold Schwarzenegger dołączył do grona gwiazd namawiających fanów do pozostania w domach. Post siedzącego w luksusowej willi aktora spotkał się jednak z mieszanym przyjęciem.
Zobacz wideo Arnold Schwarzenegger popala cygaro w jacuzzi i rozprawia o koronawirusie

Pandemia koronawirusa to problem skali światowej, który dotyka zarówno gwiazdy, jak i zwykłych obywateli. Przypomnijmy, iż zarażonymi SARS-CoV-2 jest Tom Hanks oraz jego żona, a także aktorka Olga Kurylenko. W walkę z koronawirusem zaangażowały się już nie tylko władze poszczególnych państw, lecz również gwiazdy. Blake Lively i Ryan Reynolds przekazali milion dolarów na banki żywności, pomoc finansową zapowiedziała również Dominika Kulczyk. Celebryci przybywają też w kwarantannach i nawołują swoich fanów do pozostania w domach.

Arnold Schwarzenegger apeluje do fanów

Do grona gwiazd, które przekonują swoich obserwatorów do pozostania w domach, dołączył Arnold Schwarzenegger. Gwiazdor zrobił to jednak w swoim niepowtarzalnym stylu. Apel do fanów wystosował bowiem, relaksując się w jacuzzi i popalając cygaro.

Zostańcie w domu - napisał na Instagramie aktor.

Na udostępnionym przez gwiazdora nagraniu możemy usłyszeć następującą prośbę:

Oto jestem. W domu, w jacuzzi. Palę sobie cygaro po tym, jak skończyłem rowerową przejażdżkę i zrobiłem trening. Ciągle jestem w domu i w domu pozostanę. Nagrywam ten filmik, bo wciąż widzę zdjęcia ludzi siedzących w kawiarniach, nie przejmujących się tłumami. To nie jest mądre, w ten sposób zarażacie się wirusem. Właśnie w ten sposób.

Część fanów zareagowała z ogromnym entuzjazmem:

Proszę, bądź następnym prezydentem!
Tak trzeba żyć! Legenda!

Jednak film Arnolda Schwarzeneggera spotkał się również z nieco gorszym przyjęciem:

Bogaty gościu, siedzący w jacuzzi w swojej ogromnej posiadłości - dzięki za Twoją radę.
Masz miliony na koncie, podczas gdy reszta świata traci pracę w centrum globalnego kryzysu. Powinieneś się wstydzić.

A Wy, co sądzicie o dywagującym na temat epidemii i popalającym w jacuzzi cygaro aktorze?

PJA

Więcej o:
Komentarze (28)
Arnold Schwarzenegger popala cygaro w jacuzzi i rozprawia o koronawirusie. Apeluje do fanów
Zaloguj się
 • walkirrr

  Oceniono 21 razy 19

  Odwalcie się od Arniego, komu jak komu ale jemu należy się jacuzzi i cygaro

 • kolojabolo91

  Oceniono 16 razy 16

  Polecam przeczytać Jego biografie ,wyrwał się z małej wioski pod Graz w Austrii ,zaczął ćwiczyć w czasach ,gdzie praktycznie nikt nie znał siłowni ani kulturystyki(nie myślę o USA , czy ówczesnych dużych miastach jak Londyn).Jego ojciec faworyzował jego starszego brata , a on miał być policjantem.Trenował bardzo ciężko co dziennie po kilka godzin, pracował na budowach jednocześnie ,skończył szkoły aktorskie , uczył się języków ,prowadził siłownie etc.itd.Jak sam twierdzi doba ma 24 h ,człowiekowi wystarczy 6 h snu , średnio pracujemy 9 h ,czyli mamy 9 h czasu na bycie tymi , którymi chcemy być - tylko trzeba za***rdalać .On jak nikt inny zasłużył na każdego dolara , którego zarobił i prawo pouczać , wskazywać , nazywać itd.,bo On jest człowiekiem Sukcesu przez duże S!

 • honeybeam

  Oceniono 17 razy 15

  Zapracował na te luksusy i ma prawo się nimi cieszyć. Brawo, Arniuś!

 • racionalist

  Oceniono 6 razy 6

  Szkoda, ze nie moze kandydowac na prezydenta. W polityce tez sprawdzil sie niezle jako gubernator Kalifornii.

 • adamlubin

  Oceniono 5 razy 5

  Co tu pisać -zapracował to ma miał ten dar od losu - teraz tylko można zazdrościć, też bym chciał tak słonko, basen, rower a wszystko na mojej działce - a tak 70m2 w bloku i lipa ni słonka, roweru basenu.

 • marta136

  Oceniono 4 razy 4

  Oburzonych spytam- co ma zrobić? Spalić dom i pójśc siedzieć na ulicy? Komu to pomoże? Jego wina, że jest epidemia?
  Arnold to Arnold, zawsze taki był. I tyrał wiele lat na tę willę. Polecam jego biografię Pamięć absolutna. Rewelacyjna książka, która otworzy wam oczy na jego życie, świat biznesu, polityki, sportu i ludzi, którzy całe życie robią coś niezwykłego.

 • szabepio

  Oceniono 4 razy 4

  Ja też mam jacuzzi, dom. I też często siedzę i sie wygrzewam, relaksuję. Nie palę. Wszystkim to polecam. Zwłaszcza obecnie.

 • lubella69

  Oceniono 10 razy 4

  Ci ludzie to idioci... jeżdżą tymi autobusami do pracy, a można wziąć taksówkę! ... powiedział w wannie i puścił zdvpy bąble...

 • eurotram

  Oceniono 3 razy 3

  Dobrze,niech Arnie sobie siedzi w jacuzzi,tym bardziej że jest już w wieku emerytalnym i ma prawo. Ja muszę pracować,nie mam oszczędności,a jak będę siedział w domu, to (nawet jak mnie czasem nie zredukują) będę zarabiać grosze,które w żaden sposób nie umożliwią mi dopięcia budżetu. Mówiąc krótko: staram się być ostrożny,ale jeśli mam wybierać czy wolę zdechnąć od koronawirusa czy jako bezdomny nędzarz pod mostem, to zdecydowanie wybieram koronawirusa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX