Blake Lively i Ryan Reynolds przekazali milion dolarów na banki żywności. Tak wspierają walkę z pandemią

Blake Lively i Ryan Reynolds mają gest! Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali, że przekazują milion dolarów na banki żywności na rzecz walki z koronawirusem.

Rozprzestrzeniającą się pandemia skłoniła wiele gwiazd do zaangażowania się w pomoc potrzebującym. Wśród nich znaleźli się Justin Biber, Ciara i Lady Gaga, a także Blake Lively i Ryan Reynolds. Aktorska para przekazała milion dolarów na rzecz potrzebujących. 

Zobacz wideo Gwiazdy o koronawirusie

Blake Lively i Ryan Reynolds przekazali milion dolarów

Lively i Reynolds zaangażowali się w pomoc w walce z koronawirusem. Na swoich profilach na Instagramie opublikowali podobne posty, w których poinformowali, że przeznaczają milion dolarów na rzecz organizacji Feeding America i Food Banks Canada. Organizacje te zapewniają posiłki najbardziej potrzebującym. 

Ryan i ja przeznaczamy łącznie milion dolarów na organizacje Feeding America i Food Banks Canada. Jeśli też możesz coś przekazać, organizacje tego potrzebują. Mimo że musimy się od siebie dystansować, aby chronić tych, którzy nie mają możliwości być na kwarantannie, jesteśmy razem. Pamiętajcie o samotnych i odizolowanych. Wykorzystajcie Facetime, Skype, nagrajcie film. Pamiętajcie, że miłość przekracza wszelkie bariery. Ludzie połączyli siły - robią zakupy dla starszych i przygotowują posiłki dla dzieci. Każdy z nas może zrobić coś dla innych, nawet jeśli jest to pozostanie w domu. Przesyłam mnóstwo miłości - napisała Blake na swoim Instagramie.
 

Koronawirus znacząco wpłynie na światową gospodarkę. Kryzys uderzy szczególnie w najbiedniejszych, dlatego tak ważne jest, by w tym trudnym czasie pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Reynolds zwrócił na to uwagę w swoim oświadczeniu. 

Covid-19 brutalnie wpłynął na osoby starsze i dorosłe o niskich dochodach. Zadzwoń do kogoś, kto jest odizolowany i może potrzebować rozmowy - czytamy w oświadczeniu Ryana.
 

Małżeństwo apelowało o rozwagę i zachowanie spokoju. Podkreślili również, jak ważna jest samoizolacja i unikanie dużych skupisk ludzi. W swoim apelu nie zapomnieli również o starszych i samotnych osobach, które w tym trudnym czasie szczególnie potrzebują naszego wsparcia. Ich hojny gest spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony fanów. 

Więcej o: