Żona prezydenta Francji nie daje dobrego przykładu. Brigitte Macron w czasie koronawirusa wybrała się na spacer

Brigitte Macron została skrytykowana za nieodpowiedzialną postawę podczas epidemii koronawirusa. Pierwsza dama Francji w czasie zagrożenia poszła na spacer wzdłuż Sekwany.

Koronawirus rozprzestrzenia się po całym świecie w coraz większym tempie. Największe żniwa zbiera we Włoszech, jednak zagrożeni są obywatele w każdym kraju. W Polsce pandemię potraktowano bardzo poważnie. Już jakiś czas temu premier Mateusz Morawiecki zdecydował o zakazaniu zgromadzeń powyżej 50 osób, zamknął kina, teatry, centra handlowe, a przede wszystkim granice. Rządzący apelują o pozostanie w domach i niewychodzenie bez wyższej konieczności. Podobne zachowania propaguje prezydent Francji Emmanuel Macron, jednak jego żona sama daje niezbyt dobry przykład. 

Brigitte Macron spaceruje w czasie pandemii 

Brigitte Macron powinna świecić przykładem dla obywateli Francji, jednak stało się zupełnie inaczej. Pierwsza dama została mocno skrytykowana za swoje zachowanie, które mija się z apelami jej męża o pozostanie w domach. W wieczór wyborczy Brigiette Macron chciała zbadać nastroje, jakie panują wśród Francuzów, więc zdecydowała się wyjść na spacer wzdłuż Sekwany w towarzystwie kilku ochroniarzy.

Żona Emmanuela Macrona była zaskoczona, gdy zobaczyła, jak duża liczba osób gromadzi się w jednym miejscu. Mimo to sama zainteresowana witała się ze spotkanymi ludźmi, zachowując przy tym bezpieczną odległość. Mimo zdumienia lekkomyślną postawą społeczeństwa, sama dała bardzo zły przykład obywatelom, wychodząc niepotrzebnie z domu. Na zachowanie pierwszej damy zwróciły uwagę również francuskie portale: Le Parisien, jak również „The Huffingtonpost Post”.

Nie ma się czemu dziwić. Takie zachowanie pierwszej damy jest skrajnie nieodpowiedzialne. 

RG

Więcej o:
Komentarze (18)
Żona prezydenta Francji nie daje dobrego przykładu. Brigitte Macron w czasie koronawirusa wybrała się na spacer
Zaloguj się
 • osykosy

  Oceniono 8 razy 6

  PAD nie jest gorszy - też jest na różnego rodzaju spotkaniach; jeździ po Polsce !!!

 • cerrie35

  Oceniono 12 razy 6

  No i jak tu się opowiedzieć po którejś ze stron. Z jednej strony lekarze mówią, że można np. z dzieckiem wyjść na spacer na świeże powietrze, byleby tylko trzymać się z dala od większego skupiska ludzi. Z drugiej strony, gdyby tak każda matka zaczęła wychodzić na spacer ze swoim bąbelkiem, a potem jeszcze starsi ludzie potrzebujący świeżego powietrza, a potem jeszcze nastolatki chcące pograć sobie w piłkę na osiedlowym boisku. To w końcu by wyszło na, to że wszyscy zamiast siedzieć na kwarantannie w domu, jak gdyby nigdy nic łażą sobie po ulicach miast i o d*pę potrzaskał cały pomysł z kwarantanną.

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 4 razy 4

  Może i była ładna, jak jeszcze Makaronowi drewno na piórniki rosło.

 • mw29

  Oceniono 6 razy 4

  Planeta malp

 • o_kulson_nac

  Oceniono 4 razy 4

  Pisarze plotka przebiją dno. Kolejne.

 • maj.basia

  Oceniono 2 razy 2

  O co chodzi ? Przecież jeżeli się nie styka z ludzmi to może spacerować. Nawet zaleca się takie
  samotne spacery, a tu teraz taki "hawaj",że spaceruje brzegiem Sekwany.

 • hbire

  Oceniono 2 razy 2

  ale perukę ma ładną

 • rozsadek5

  Oceniono 3 razy 1

  Jakaś nienaturalna twarz jak również nienaturalnie chuda, coś ogólnie nie tak.

 • goetterdaemmerung_2015

  Oceniono 3 razy 1

  Stara powinna na siebie lepiej uważać. Starzy ludzie są w grupie wysokiego ryzyka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX