Brigitte Macron na wakacjach z mężem. Wyciekły jej zdjęcia w kostiumie kąpielowym

Brigitte Macron i Emmanuel Macron spędzają wakacje na południu Francji w Fort de Bregancon. W sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia, na których widać, jak miło spędzają czas.

W sieci pojawiły się zdjęcia francuskiej pary prezydenckiej. Paparazzi przyłapali prezydenta Emmanuela Macrona i jego małżonkę Brigitte na zabawie na skuterach wodnych. Humory im dopisywały.

Emmanuel i Brigitte Macron na wakacjach

Pierwsza dama najpierw była ubrana w plażową sukienkę, odsłaniającą zgrabne nogi. Podczas zejścia do wody towarzyszyła jej córka, Tiphaine. Później zdjęła kreację i pojawiła się w jednoczęściowym stroju kąpielowym, który podkreślił jej szczupłą sylwetkę.

65-latka wraz z małżonkiem jeździli na skuterze wodnym i widać, że świetnie się bawili. Później mogliśmy zobaczyć, że pierwsza dama miała problemy z zejściem, jednak finalnie sprawnie sobie poradziła.

Emmanuel i Brigitte Macron na wakacjach. Zobacz zdjęcia >>>>

Brigitte i Emmanuel Macron

Brigitte i Emmanuel Macron są małżeństwem od 2007 roku. Ich związek na początku budził kontrowersje - wszystko przez różnicę wieku. Kobieta jest starsza od prezydenta Francji o 24 lata. Ich miłość zaczęła się od płomiennego romansu, gdy Macron miał 15 lat i był jej uczniem.

AW

Więcej o: