Gwiazda "Krainy lodu 2" ma koronawirusa. Rachel Matthews opowiedziała o swojej chorobie na Instagramie

Rachel Matthews, podkładająca głos w drugiej części "Krainy Lodu", poinformowała swoich fanów, że jej test na koronawisusa dał wynik pozytywny. Aktorka Disneya opowiedziała o symptomach i walce z chorobą.

Temat koronawirusa nie cichnie i nic nie wskazuje na to, abyśmy w ciągu najbliższych tygodniu mogli odetchnąć z ulgą. Problem dotyczy tak zwykłych śmiertelników, jak i gwiazd. O zakażeniu COVID-19 poinformował swoich fanów Tom Hanks oraz aktorka Olga Kurylenko, w kwarantannie przebywa Orlando Bloom, a przez zamknięte granice Klaudia El Dursi nie może wrócić z Bali do Polski. To jednak nie koniec. Każdy dzień przynosi nowe doniesienia w sprawie kolejnych zakażeń wirusem z Wuhan.

Koronawirus pokrzyżował plany wielu osobom. W ich gronie jest Klaudia El Dursi.

Zobacz wideo

Rachel Matthews ma koronawirusa

Tym razem o zarażeniu koronawirusem poinformowała znana z filmu Disneya Rachel Matthews. 26-letnia aktorka dubbingowa "Krainy lodu 2" wstawiła na swoim InstaStories dokładny opis objawów i przebiegu swojej choroby oraz doniosła obserwatorom, że nadal przebywa w kwarantannie:

Kochani, zostałam poddana testowi na COVID-19. Okazał się pozytywny. Ostatni tydzień spędziłam w kwarantannie (...) i oczywiście na razie w niej pozostaję. Teraz czuję się trochę lepiej, ale podzielę się z wami informacjami, które mogą być przydatne. Oczywiście jeśli macie jakieś pytania, śmiało je zadawajcie. Proszę was o rozwagę i o mądre decyzje. Opiekujcie się sobą wzajemnie - napisała gwiazda Disneya.

Rachel Matthews wskazała, że podczas walki z koronawirusem musiała się zmagać z gorączką, bólem gardła, zmęczeniem, bólami głowy, problemami z oddychaniem i bólami całego ciała, które były wyjątkowo dokuczliwe. Chwilowo straciła również zmysł smaku i powonienia. Aktorka ubolewała również, że Ameryka nie jest przygotowana na walkę z pandemią, a dostęp do testów jest utrudniony.

 

Fani aktorki okazują jej wsparcie, pisząc dodające otuchy komentarze:

Bądź silna, kochamy Cię!
Słyszałem, że masz koronawirusa. Bądź silna i szybko wyzdrowiej!
Zdrowiej!

Plotek oczywiście dołącza się do życzeń. Mamy nadzieję, że aktorce uda się pokonać koronawirusa!

JP