Krupa skomentowała obrzydliwy "Coronavirus challenge". "Hańba dla ludzkości". Gwiazda Tik Toka odpowiedziała i pokazała ich rozmowę

Myśleliśmy, że internetowi celebryci nie zaskoczą nas już swoją głupotą. Byliśmy w błędzie.

Pandemia koronawirusa to aktualnie jeden z najważniejszych i najgorętszych tematów w przestrzeni publicznej. Głos zabrało już wiele gwiazd, między innymi Viola Kołakowska. Po początkowej panice atmosfera zdaje się nieco uspokajać, a celebryci ograniczają się już głównie do zachęcania swoich fanów, aby zostawali w domach. Amerykańska gwiazdka Tik Toka postanowiła jednak wylansować się na zaistniałej sytuacji w bardzo obrzydliwy sposób.

Beata Kozidrak poleca swój hit, by obliczyć czas mycia rąk. Inne gwiazdy podjęły wyzwanie:

Zobacz wideo

Gwiazda Tik Toka kontra Joanna Krupa

Ava Louise, bo o niej mowa, jest aspirującą gwiazdą social mediów. Jej profil, na którym wrzuca swoje roznegliżowane zdjęcia, śledzi już ponad 160 tysięcy osób. Ostatnio o dziewczynie zrobiło się głośno za sprawą obrzydliwego i bardzo szkodliwego "Coronavirus challenge". Louise uznała, że o pandemii mówi się w mediach zdecydowanie za wiele, przez co ona sama traci na popularności. Postanowiła więc zawalczyć o nią nagraniem, na którym liże deską klozetową w samolocie...

Podajcie dalej, aby ludzie wiedzieli, jak prawidłowo zachować higienę w samolocie - napisała pod skandalicznym filmikiem.

Cóż, Ava Louise osiągnęła swój cel. Pisze o niej cały świat, a przy tym wypomina jej się głupotę i skrajną nieodpowiedzialność. I słusznie. Do dziewczyny odezwała się nawet Joanna Krupa, która wprost napisała, że celebrytka jest "hańbą dla ludzkości". Dziewczyna nie zrobiła sobie nic z uwagi modelki i odpowiedziała, że to nie ma znaczenia, bo przynajmniej jest "gorąca i bogata". Screen z rozmowy z Krupą wrzuciła na swój profil na Twitterze.

Rozmowa Joanny Krupa z Avą LouiseRozmowa Joanny Krupa z Avą Louise Twitter.com/realavalouiise

Niestety, w sieci znalazły się też osoby, którym Ava zaimponowała. Ludzie już teraz piszą, że powinna zostać prezydentem USA. Mamy nadzieję, że jej challenge nie znajdzie większego poklasku wśród internautów. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że jej postawa jest po prostu NIEDOPUSZCZALNA.