Viola Kołakowska oburzyła się paniką Polaków w obliczu koronawirusa. "Pogięło was". Poszło o brak papieru toaletowego w sklepie

Viola Kołakowska zareagowała na zachowanie wielu Polaków. Jej słowa nie spodobają się wszystkim.

Koronawirus zatacza coraz większe kręgi. Co prawda w Polsce nie ma jeszcze ofiar epidemii, ale Polacy od kilku dni regularnie szturmują sklepy. Z półek w bardzo szybkim tempie znikają środki czystości, w tym mydło i żele antybakteryjne. Zjawisko to budzi skrajne emocje. Jednym udziela się panika, a drudzy wyśmiewają sąsiadów. Głos w sprawie postanowiła zabrać Viola Kołakowska.

Tomasz Karolak na ramówce TVN zaśpiewał z Violą Kołakowską:

Zobacz wideo

Viola Kołakowska komentuje panikę wokół koronawirusa

W środę Viola Kołakowska wybrała się na zakupy. Swoje wyjście do sklepu udokumentowała w relacji na Instagram Stories. Powód? Była oburzona tym, że klienci wykupili cały asortyment papieru toaletowego. Z tej okazji aktorka pokusiła się o wymowny komentarz i odezwę do Polaków.

Zobaczcie, wszystko jest. Czego nie ma? Papieru toaletowego. Po prostu w momencie, kiedy zaczął się jeden z mnóstwa wirusów, ludzie będą siedzieli w kiblach i będą co robić? Będą się wypróżniać. Wykupili cały papier toaletowy. Ja się zastanawiam, co wy macie w głowach? Kapustę kiszoną macie. Po prostu nic, null, zero. Powiem wam, chciałoby się przekląć. Po prostu pogięło was, serio - mówi rozgoryczona Kołakowska na nagraniu.

Zgadzacie się z nią? Viola nie jest pierwszą gwiazdą, która zabrała głos w sprawie koronawirusa. Wcześniej swoimi radami na walkę z covid-19 podzieliły się między innymi Małgosia z programu "Rolnik szuka żony" i Beata Kozidrak. Z kolei jedna z influencerek pochwaliła się makijażem inspirowanym koronawirusem.

Wam też udzieliła się już panika?

Więcej o: