Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wrócili do siebie! "Najważniejsza jest rodzina"

Namnażające się od dawna plotki wreszcie zostały potwierdzone. Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znów są parą.

Tomasz Karolak to amant jakich mało. Jego związki były w mediach szeroko komentowane, głównie za sprawą znanych partnerek. Spotykał się m.in z Magdaleną Lamparską, Magdaleną Boczarską czy Violą Kołakowską. Relacja z ostatnią z pań była najgłośniejsza i wydawała się najpoważniejszą. Razem mają dwoje dzieci. Jak się okazuje, to nie koniec ich historii, ponieważ... wrócili do siebie. 

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znów są parą

Aktor przez ostatnie miesiące unikał komentowania swojego życia prywatnego. Choć wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły, że on i Viola wrócili do siebie, nic nie było pewne. Jak podaje "Flesz", para znów jest razem. Gwiazdor w wywiadzie dla magazynu wyjaśnił, że najważniejsza jest dla niego rodzina. Podkreślił,  że to Viola i dzieci.   

Zdecydowanie najważniejsze są relacje z rodziną. Z Violą i dziećmi. Tego chyba nie muszę nikomu tłumaczyć. Sporo tutaj było kreacji mediów, dlatego postanowiliśmy w ogóle o tym nie rozmawiać - powiedział aktor w rozmowie z Fleszem.

Nie jesteśmy zaskoczeni takim biegiem wydarzeń. Gwiazdorska para od kilku tygodni przyłapywana była na wspólnym spędzaniu czasu. Bardzo ciepło wypowiadali się także o sobie w wywiadach i, co najważniejsze, razem przyjechali na bal TVN-u. 

 

Myślicie, że tym razem ich związek potrwa dłużej? Jeśli tak, to będziemy mocno zdziwieni, w końcu to Karolak mówił przed laty, że "monogamia jest sprzeczna z naturą człowieka, zwłaszcza faceta, bo facet ma za zadanie rozsiać jak najwięcej nasienia po otoczeniu, po okolicy".

CW

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wystąpili razem na ramówce TVN-u

Zobacz wideo
Więcej o: