"39 i pół tygodnia" wróciło na antenę TVN. Opinie? Widzowie są pozytywnie zaskoczeni. "Jest moc!"

Po 10 latach przerwy serial "39 i pół" wrócił w zupełnie nowej odsłonie: "39 i pół tygodnia". Czy to był dobry pomysł? Fani nie mają wątpliwości: odcinki są wręcz za krótkie.

TVN jesienią postawił na znany i lubiany format sprzed lat. "39 i pół" 10 lat temu było jednym z najbardziej lubianych seriali stacji, nie dziwi więc, że postanowiono zrobić kontynuację. Sprawdziliśmy, co widzowie myślą o "39 i pół tygodnia".

"39 i pół tygodnia": udana reaktywacja

"39 i pół tygodnia" początkowo nie było szczególnie wyczekiwane przez fanów. Nikt nie domagał się reaktywacji serialu, który swoje najlepsze dni święcił 10 lat temu. TVN jednak postawiło wszystko na jedną kartę. Do nowej odsłony starego serialu zaproszono tych samych aktorów, którzy grają dokładnie te same role, co poprzednio. Wszyscy starsi o wiele lat doświadczeń dali swoim postaciom nowe życie.

Pierwszy odcinek oglądało prawie 1,8 miliona widzów. Czy warto było odwoływać się do sentymentu sprzed lat? Widzowie są właściwie jednogłośni: jasne, że warto:

Tyle lat czekałam <3 <3 <3
Mam wrażenie, że tych 10 lat w ogóle nie było. Ogląda się tak samo super, a to dzięki najlepszej obsadzie na świecie! Warto było czekać!
Szkoda, że tylko 10 odcinków.
Jest moc! Ale odcinki powinny trwać po 2h co najmniej.
"39 i pół" - moje życie z gimnazjum. Teraz "39 i pół tygodnia", a ja już "stara". Miło się ogląda po tylu latach, sentymentalnie.

Okazuje się, że TVN trafił również do widzów, którzy 10 lat temu byli zwyczajnie za młodzi, żeby oglądać "39 i pół":

Nie oglądałam pierwszej serii - byłam za mała. Ale dziś płakałam ze śmiechu! Uwielbiam i już nie mogę się doczekać następnego odcinka :D

A co wy myślicie o reaktywacji serialu? Oglądaliście?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (16)
"39 i pół tygodnia" wróciło na antenę TVN. Opinie? Widzowie są pozytywnie zaskoczeni. "Jest moc!"
Zaloguj się
 • Gość: Wacek Zawadzki

  Oceniono 5 razy 5

  ""39 i pół tygodnia" początkowo nie było szczególnie wyczekiwane przez fanów. Nikt nie domagał się reaktywacji serialu, który swoje najlepsze dni święcił 10 lat temu. TVN jednak postawiło wszystko na jedną kartę"

  To pisane po trzeźwemu, c'nie?

 • Gość: manios

  Oceniono 5 razy 3

  kto to gó... ogląda?? normalnie słabo sie robi jak widać mordę karolaka :(

 • Gość: axa

  Oceniono 9 razy 3

  a ja tam lubię ten serial.... anarchia.....anarchia.....panx not det! sam jestem rock'n'rollowcem i fajnie się wczuwam w Darka.... reszta nie kuma , więc ma problem z odbiorem, oczywiście jest tvnowska naiwność, ale takto jest w takich serialach

 • Gość: Jacek

  Oceniono 11 razy 1

  Straszny syf kto to ogląda?

 • Gość: Gosia

  Oceniono 6 razy -2

  Kiedyś oglądałam ze starszą córką,teraz z mlodszą,która wówczas uczyła się chodzić🙂

 • Gość: Weronikaasam

  Oceniono 12 razy -2

  Nie oglądałam ani pierwszej części ani teraz nie oglądam . Jakoś żyję mimo, że nie wiem nic o tym serialu .... Może ratuje mnie, że słyszałam tytuł ? Przynajmniej to :-).

 • Gość: JoB

  Oceniono 5 razy -3

  Strzał w dyche 👍 szkoda że tylko 10 odcinków. Muza pozwala powspominać stare dobre lata 80te nasz piękny czas.

 • Gość: Oko

  Oceniono 19 razy -5

  Dajcie już spokój z promocją tego odgrzewanego śmierdzącego kotleta. "mózg ci stanął w korku" to ma być śmieszne???? Żenada!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX