Dziś pierwszy odcinek "39 i pół tygodnia". Jak zmienili się bohaterowie? Marina bardzo dorosła

W niedzielę o godzinie 21:30 na antenę TVN powrócił po latach serial "39 i pół" w nowej odsłonie: "39 i pół tygodnia". Sprawdzamy, jak zmienili się przez te lata aktorzy, bowiem ostatni raz w takim składzie mogliśmy zobaczyć ich aż 10 lat temu, w 2009 roku. Co porabiali przez ten czas?
Tomasz Karolak - '39 i pół tygodnia' Tomasz Karolak - '39 i pół tygodnia' Fot. AKPA.pl

Tomasz Karolak

W nowej wersji "39 i pół tygodnia" główny bohater pozostaje ten sam. To wciąż jest Tomasz Karolak, nieco starszy, ale wciąż z takim samym podejściem do życia. Teraz jego Dariusz Paweł Jankowski musi zmierzyć się z brutalnym nadejściem dorosłości (jak się ma prawie 50 lat, to chyba najwyższa pora...) i sprawdzić, co jest tak naprawdę w życiu ważne.

Sam Tomasz Karolak przez ostatnich 10 lat zmienił się niewiele - ot, trochę więcej zmarszczek i siwych włosów na głowie. Co innego zmiany w karierze. Aktor dziś doliczył sobie kilkanaście ról filmowych w kinowych hitach ("Planeta Singli", "Listy do M.", "Porady na zdrady" i inne) i kilkanaście ról w serialach ("Przepis na życie", niezmiennie "Rodzinka.pl", "Prawo Agaty").

Daria Widawska - '39 i pół tygodnia' Daria Widawska - '39 i pół tygodnia' Fot. AKPA.pl

Daria Widawska

Daria Widawska wróci w "39 i pół tygodnia" jako była żona Dariusza Jankowskiego, Anka Jankowska. I choć Darek będzie próbował ją odzyskać, nie będzie miał łatwego zadania. Przez ten czas Anka zmieniła i przewartościowała swoje życie, planuje też wyprowadzkę z kraju - razem z dorastającą córką Zosią.

A co u Darii Widawskiej zmieniło się od 2009 roku? Aktorka skupiła się na występach w serialach: "Prawo Agaty", "Ojciec Mateusz", "Apetyt na życie" i "W rytmie serca".

Alan Andersz - '39 i pół tygodnia' Alan Andersz - '39 i pół tygodnia' Fot. AKPA.pl

Alan Andersz

Alan Andersz jako Patryk ustatkuje się (nieco) u boku swojej żony, Marty Jankowskiej. Tancerz w realnym życiu wystąpił po 2009 roku jeszcze w kilku produkcjach telewizyjnych i show (m.in. "Agent Gwiazdy").

Magdalena Lamparska - '39 i pół tygodnia' Magdalena Lamparska - '39 i pół tygodnia' Fot. AKPA.pl

Magdalena Lamparska

W "39 i pół tygodnia" zobaczymy też Magdalenę Lamparską - żonę Patryka, Martę. Lamparska w "39 i pół" była nieco zwariowaną studentką, teraz dowiemy się, jak bardzo wydoroślała. Ostatnich 10 lat dla 31-letniej aktorki było bardzo aktywne. Wystąpiła w "Prawie Agaty", "Listach do M.", "Bogach", "Poradach na zdrady".

Marina Łuczenko-Szczęsna - '39 i pół tygodnia' Marina Łuczenko-Szczęsna - '39 i pół tygodnia' Fot. AKPA.pl

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna także wystąpi w "39 i pół tygodnia". Córka Darka, którą ten poznał dopiero 19 lat po jej narodzinach, zagra jedną z ról w serialu. Jak dużą? Czy Amanda Chelsea będzie ważną postacią dla losów Darka, zobaczymy już niebawem. Tymczasem Marina Łuczenko-Szczęsna łączy karierę muzyczną (ostatni album w 2017 roku) z intensywnym życiem prywatnym. W 2013 roku związała się z Wojciechem Szczęsnym, który w 2016 roku został jej mężem. Piosenkarka rok temu urodziła syna.

Dorota Deląg - '39 i pół tygodnia' Dorota Deląg - '39 i pół tygodnia' Fot. AKPA.pl

Dorota Deląg

Dorota Deląg grała w "39 i pół" seksowną Katarzynę, partnerkę Darka. Zobaczymy ją również w nieco starszej wersji, ale równie gorącej. Tymczasem Dorota Deląg po "39 i pół" pojawiała się jeszcze w pomniejszych rolach telewizyjnych i filmowych. Prowadziła talk show w TVN i TVN Warszawa.

Antek Królikowski - '39 i pół tygodnia' Antek Królikowski - '39 i pół tygodnia' Fot. AKPA.pl

Antek Królikowski

Do "39 i pół tygodnia" zaangażowano również Antka Królikowskiego, który zagrał Zielu, chłopaka Chelsea Amandy. 30-letni aktor ostatnie lata może zaliczyć do najbardziej udanych w swoim życiu. Nawet teraz możecie go zobaczyć na wielkim kinowym ekranie w filmie Patryka Vegi "Polityka". Prywatnie Antek spotykał się z kolejnym głośnym nazwiskiem polskiego showbiznesu, Julią Wieniawą. Czy w "39 i pół tygodnia" nadal będzie z Chelsea Amandą, czyli Mariną Łuczenko-Szczęsną?

Serial '39 i pół tygodnia' TVN - obsada Serial '39 i pół tygodnia' TVN - obsada Fot. AKPA.pl

Monika Krzykowska, Maja Seklecka

W "39 i pół tygodnia" zobaczymy również naturalnie nowe twarze. Pojawi się lekarka Ewa (w tej roli Monika Krzykowska), która dla Darka będzie kimś o wiele więcej, niż tylko panią doktor. Swój debiut zaliczy także Maja Seklecka, która zagra dorastającą córkę Darka, Zosię (przypomnijmy, że na koniec drugiego sezonu serialu 10 lat temu Zosia dopiero się urodziła).