[TYLKO U NAS] "39 i pół tygodnia". Mamy nowe zdjęcia z planu serialu. Co się wydarzy w drugim odcinku? Będzie się działo

Już dzisiaj drugi odcinek serialu "39 i pół tygodnia"! Wiemy, co się wydarzy. Mamy też zdjęcia z planu.

Widzowie TVN-u długo czekali na powrót tego serialu. "39 i pół tygodnia" to nowa odsłona produkcji z Tomaszem Karolakiem i Darią Widawską w rolach głównych. Oprócz nich na ekranie znów mamy okazję zobaczyć m.in. Marinę Łuczenko-Szczęsną, Alana Andersza oraz Magdalenę Lamparską. Co nowego wydarzy się w życiu Darka Jankowskiego?

Drugi odcinek "39 i pół tygodnia"?

Pewnie dobrze pamiętacie z poprzedniego sezonu "39 i pół", że dla Darka życie było jedną, wielką zabawą. Jednak teraz, kiedy bohater dowiedział się od lekarzy, że ma raka, postanowił się zmienić. Przede wszystkim, chce uchronić przed cierpieniem Ankę, dlatego robi wszystko, by ją do siebie zniechęcić. Ma zamiar pokazać się jej od najgorszej strony. A co się wydarzy u jego syna? Patryk nadal będzie udawał przed Martą, że pracuje. Zestresowany ciągłym kłamaniem, zapominał o urodzinach ukochanej. Dopiero jego kumpel Zielu przypomniał mu o tym, więc chłopak miał mało czasu na kupno prezentu. W ostatniej chwili udało mu się nabyć coś... zaskakującego. Co to takiego? Dowiecie się w nowym odcinku "39 i pół tygodnia".

 

Tylko u nas możecie zobaczyć nowe zdjęcia z planu serialu. Patrząc na nie możemy stwierdzić, że w "39 i pół tygodnia" jeszcze sporo się wydarzy!

Najnowszy odcinek "39 i pół tygodnia" już teraz, przedpremierowo możecie obejrzeć na player.pl. A jeśli wolicie w telewizji, to włączajcie TVN dzisiaj o 21:30!

Marina Łuczenko-Szczęsna ma teraz intensywny czas. Praca na planie serialu "39 i pół tygodnia" to nie wszystko. "W tym roku usłyszymy mój nowy singiel". Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP