Tomasz Karolak zdradził, że utwór w finale "39 i pół" to hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka. "Serial będzie testamentem"

Tomasz Karolak w rozmowie z portalem Jastrząb Post opowiedział, jak czuł się po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Przyznał też, że zakończenie serialu "39 i pół tygodnia" może być odczytywane jako hołd dla tragicznie zmarłego producenta.

Niebawem swoją premierę będzie miał serial "39 i pół tygodnia", który jest kontynuacją losów Darka Jankowskiego. Tomasz Karolak, który wciela się w głównego bohatera, już teraz zdradził, że serial zakończy się emocjonalną piosenką. Utwór ma stanowić hołd dla Piotra Wożniaka-Staraka, który był producentem produkcji.

Tomasz Karolak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Tomasz Karolak zdradził, jak zareagował na wieść o śmierci producenta.

Na początku chcę powiedzieć, że śmierć Piotra Woźniaka-Staraka bardzo nami wstrząsnęła. Ja przebywałem wtedy z rodziną na urlopie i właściwie nie mogliśmy przejść nad tym do porządku dziennego i śledziliśmy informacje dotyczące Piotra po kilka godzin dziennie - przyznał. 

To jednak nie wszystko. Tomasz Karolak dodał również, że choć serial "39 i pół tygodnia" w całości powstał przed tragicznymi wydarzeniami, to jednak jego zakończenie może być odczytywane jako hołd złożony Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. 

Myślę, że serial “39 i pół” może stać się pewnym testamentem, szczególnie piosenka, którą wykonuje w finale, która jest utworem dla córki. Kiedy nagrywaliśmy tę piosenkę, to mówiłem producentom, że to jest jakiś taki utwór za poważny. Że jest to ballada rockowa, ale ta treść jest za głęboka. To jest o miłości, do kobiety. I myślę, że wszyscy, którzy posłuchają tej piosenki będą wiedzieli o co mi chodzi. Pierwsze słowa tej piosenki brzmią: “A kiedy już nadejdzie czas i sama pójdziesz dalej w świat… będę przy Tobie. W deszczu, w chmurach… będę przy Tobie”. Niech ten serial, który opowiada o walce z tym nieuchronnym, będzie takim testamentem. Tak bym chciał - powiedział aktor w rozmowie z portalem Jastrząb Post. 

Myślicie, że widzowie również tak zinterpretują zakończenie serialu?

Tomasz Karolak na ramówce TVN zaśpiewał z Violą Kołakowską. Posłuchajcie. 

Zobacz wideo

AG 

Więcej o:
Komentarze (60)
Tomasz Karolak zdradził, że utwór w finale "39 i pół" to hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka. "Serial będzie takim testamentem"
Zaloguj się
 • norge

  Oceniono 38 razy 18

  Chłop robił wszystko to co nie powinien, chciał zaimponować młodej doopie i popisywał się robiąc zakręty, mimo, że o tej godzinie jest w ogóle zakaz pływania, nie zastosował elementarnych środków bezpieczeństwa, a teraz santo subito!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 34 razy 18

  I tak do wkolko , od 3 tygodni ! Chocbyscie niewiem jak zaklinali rzeczywistosc to jej nie zmienicie! Holdy , sroldy! Nacpany facet , bujal sue z panna w nocy po jeziorze , spowidowal wypadek w ktorym zgonal , po awabtyrze zina w tym czasie byla w drodze do Warszawy . ot i cala historia , a wy przedstawiacie to jakby umarl neczenska smiercua a Szulim byla swieta !

 • superpolpol

  Oceniono 18 razy 14

  Dzień bez Staraka, dniem straconym.

 • Gość: Miki

  Oceniono 17 razy 13

  Błagam przestańcie już wszyscy robić szopkę wokół p. Staraka. Był i nie ma. Głupia i niepotrzebna śmierć. A robienie z niego prawie świętego jest po prostu śmieszne.

 • Gość: niegość

  Oceniono 23 razy 11

  Ja czegoś nie rozumiem. Co ten gość miał, oprócz fortuny ojczyma, że tak się go hołduje?
  Dał pieniądze na dwa dobre filmy, które były dobre dzięki twórcom, nie fundatorowi. Sławę przyniosło mu małżeństwo z popularną prezenterką telewizyjną. Czy to wystarcza, żeby mełłać jego śmierć wszędzie, gdzie się da?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 11 razy 9

  Wszyscy widzieli ze ma problem ,to dlaczego nikt nie starał sie Jemu pomoc ? Teraz to mozecie płakac ,źałowac i lamentowac ,ale to juz Jemu do niczego nie jest potrzebne .ZAPOZNO ! Prawdziwych przyjacioł poznaje sie w biedzie ! To jak ten pan mogł prawdziwego przyjaciela rozpoznac ,skoro był milionerem ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX