Tomasz Karolak na ramówce TVN bawił się z Kołakowską. Chyba już do siebie wrócili, ale spójrzcie tylko, z kim ona rozmawiała. Z jego... "eks"!

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska raz się rozstają, potem do siebie wracają. Wiele wskazuje na to, że znów są parą. Dowód? Ramówka TVN. Ale to jeszcze nie wszystko. Okazuje się, że Viola ma bardzo dobre kontakty z byłymi dziewczynami swojego obecnego faceta.

Tomasz Karolak chyba nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Zwłaszcza, jeśli chodzi o jego burzliwe życie towarzyskie. Aktor miał wiele partnerek, a głównie były to aktorki. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że po raz kolejny rozstał się z Violą Kołakowską, ale po czwartkowej ramówce stacji TVN wiele wskazuje na to, że ponownie do siebie wrócili. Naszą uwagę zwróciły także rozmowy Kołakowskiej z... Magdaleną Lamparską, jedną z "eks" Karolaka. 

Zobacz wideo

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znów są razem

Karolak poznał Kołakowską na planie serialu "Kryminalni". Para przez lata żyła w burzliwym związku, rozstawali się i wracali do siebie. Do dziś to chyba się nie zmieniło, ale widząc ich razem na ramówce TVN, trudno mieć jeszcze wątpliwości, że teraz nadszedł w ich relacji etap zgody. Wspólnie bawili się za kulisami, ale także na scenie. Tomasz zaprosił bowiem Violę na samym początku konferencji do... swojego chórku.

Jesienna ramówka TVNJesienna ramówka TVN Artur Zawadzki/REPORTER / Artur Zawadzki/REPORTER

Po oficjalnej części również bawili się w swoim towarzystwie. Nie opuszczali siebie nawet na krok. No dobrze, z wyjątkiem jednego momentu, w którym to Kołakowska gawędziła sobie z Magdaleną Lamparską. Aktorką, z którą Karolak miał romans w trakcie jednego z rozstań z Violą. Tak, trochę to skomplikowane. Na zdjęciach widać jednak, że o nienawiści nie ma mowy. Panie chyba naprawdę się lubią. 

Kołakowska, LamparskaKołakowska, Lamparska WBF

Można? Można. 

A pamiętacie inne zapomniane związki show-biznesu? 

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Komentarze (12)
Tomasz Karolak na ramówce TVN bawił się z Kołakowską. Chyba już do siebie wrócili, ale spójrzcie tylko, z kim ona rozmawiała. Z jego... "eks"!
Zaloguj się
 • Gość: Izka

  Oceniono 16 razy 14

  Miałam napisać coś głupiego, ale po ostatnich weekendowych "atrakcjach" nad jeziorem, a i w naszych pięknych górach, NIE NAPISZĘ NIC KRZYWDZĄCEGO ANI PRZEŚMIEWCZEGO, bo jest mi smutno, i trochę wstyd. I życzę wszystkim nieudacznikom wszystkiego naj. Więcej tu nie wracam, pa.

 • Gość: gosc

  Oceniono 13 razy 5

  obrzydliwie zalosne towarzystwo...

 • Gość: Mazowszanka

  Oceniono 5 razy 3

  widzę, że moja fryzjerka z Łodzi będzie miała nie lada wyzwanie ze strzyżeniem Karolaka :D

 • Gość: eda

  Oceniono 8 razy 2

  fajnie, ze są razem, Dobrze dla dzieci, bo je kochają. Oby tylko Karolak nie chodził z nią na obiady do restauracji, bo znowu zakocha się w jakims małolacie kelnerze. Oby wyciągnęli wnioski z doświadczeń. Wiola ładnie wygladała, a Karolak widać szczęśliwy. Życzę dużo miłości

 • Gość: zz

  Oceniono 14 razy 2

  ten facet to oblech, wiecznie tak samo ubrany.

 • Gość: Numi

  0

  Nie są razem

 • Gość: showbiznes

  Oceniono 1 raz -1

  byle kasa się zgadzała

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX