Joanna Krupa wyklucza mięso z diety 4-miesięcznej córki. Asha-Leigh ma być "kochającą i współczującą istotą ludzką"

Joanna Krupa stara się od najmłodszych lat wprowadzać zdrowe nawyki swojej córce i przekazywać istotne wartości. Podzieliła się na Instagramie zdjęciem, w którym wyznała, że zaprowadziła pewne obostrzenia w diecie Ashy-Leigh.

Joanna Krupa dba o prawa zwierząt i już dawno zrezygnowała ze spożywania mięsa. Często w mediach społecznościowych publikuje posty dotyczące najbardziej bezbronnych stworzeń na świecie i nie chce przyczyniać się do ich dodatkowego cierpienia. Tego samego chce nauczyć swoją córkę Ashę-Leigh, dlatego zdecydowała się na specjalną dietę, która w odniesieniu do małych dzieci budzi niemałe kontrowersje.

Zobacz wideo Joanna Krupa pokazała różaniec dla swojego dziecka

Córka Joanny Krupy będzie wegetarianką

Prowadząca "Top Model" pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z córką. Dziewczynka ma na sobie śliniaczek z groszkiem. Joanna sugeruje, że będzie starała się wprowadzać do diety dziewczynki głównie warzywa:

Czas na jedzenie. Daj szansę groszkowi... Kochaj wszystkie zwierzęta. Od samego początku dawanie dzieciom dobrego przykładu jest kluczem do tego, aby mogły stać się kochającą i współczującą istotą ludzką - napisała Joanna Krupa.

Opis modelki może sugerować, że zdecydowała się karmić 4-miesięczną Ashę-Leigh warzywami, wykluczając z jej diety mięso. I choć przy rozszerzaniu diety malucha ma to jak najbardziej sens, to jednak przychodzi moment, w którym do pożywienia większość rodziców dołącza również mięso. O tę kwestię spytała jedna z internautek: czy dziewczynka będzie wegetarianką? Joanna odpowiedziała:

Oczywiście i kiedy będzie dorosła, sama zdecyduje. Do tego czasu zapewnimy jej najzdrowsze i wolne od okrucieństwa opcje - odpowiedziała modelka.

Joanna bardzo dba o rozwój swojego dziecka i stara się wpajać jej od najmłodszych lat pewne wartości. Oprócz dbania o zwierzęta, dla modelki równie ważna jest wiara. Ostatnio na Instagramie podzieliła się zdjęciami z chrztu świętego Asha-Leigh. Dziewczynka podczas ceremonii miała na sobie sukienkę od Zosi Ślotały, która nie należała do najtańszych

DK

Więcej o:
Komentarze (13)
Joanna Krupa wyklucza mięso z diety 4-miesięcznej córki. Asha-Leigh ma być "kochającą i współczującą istotą ludzką"
Zaloguj się
 • smokwawerski

  Oceniono 5 razy 3

  Popieram zawsze i wszędzie! Wspierając przemysł mięsny szkodzimy własnemu zdrowiu i całej planecie. Najwięcej zanieczyszczeń oraz wpływ na klimat mają hodowle zwierząt. Nawet lasy deszczowe wycinane są pod hodowle. Możemy prać ile chcemy, rozbijać się samochodami, palić w piecach a to tylko niewielki ułamek tego co emitują do atmosfery hodowle zwierząt. Pomijam kwestię humanitarną... I to lobbyści układają tzw zasady zdrowego żywienia bo jedzenie mięsa i nabiału to dla nich miliardowe zyski. Źle się czujesz, odrzuć mięso i nabiał. Serio.

 • kzlis

  Oceniono 7 razy 3

  jaki to schemat żywienia niemowląt przewiduje mięso w diecie 4-miesięcznego dziecka?

 • j-a-ga

  Oceniono 6 razy 2

  Wykluczyć można coś co było. A jak dziecko nie zna smaku mięsa to jak można to wykluczyć? Po prostu nie daje dziecku mięsa a nie wyklucza.

 • raczkowski

  Oceniono 1 raz -1

  kurła, co je 4-miesięczne dziecko? steka? schaboszczaka?

 • boo-boo

  Oceniono 3 razy -1

  "Joanna Krupa stara się od najmłodszych lat wprowadzać zdrowe nawyki swojej córce..."
  To w tym wieku powinna ją jeszcze piersią karmić tudzież swoim mlekiem.

 • cerrie35

  Oceniono 5 razy -1

  Nie uważam, aby robienie z niemowlaka wegetarianina było rozsądnym pomysłem. Od czasu do czasu zaglądam na kanał na youtube pewnej wegetarianki. W jednym z filmików opowiedziała jak jej miesięczne niemowlę dostało anemii, bo jako wegetarianka nie wystarczająco zadbała o poziom żelaza, który my mięsożercy mamy właśnie z mięsa. Efekt był taki, iż niemowlaka trzeba było leczyć farmakologicznie. Ale jeśli Krupowa wie, jak zadbać u niemowlaka o wszystkie składniki odżywcze i minerały za pomocą warzyw, to byłabym wtedy pod ogromnym wrażeniem. Ja nie jestem wegetarianką, więc nie wiedziałabym jak to zrobić.

 • adalberto3

  Oceniono 6 razy -2

  Biedne dziecko, nie zazna gotowanej cielęcinki ani kotlecika z niej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX