Joanna Krupa podzieliła się uroczym nagraniem. Mała Asha-Leigh dyskutuje z tatą i ustala szczegóły spaceru

Joanna Krupa pokazała, jak Asha-Leigh dyskutuje ze swoim tatą i ustala, co będą robili prócz spaceru. Nie mamy wątpliwości, że ten film rozczuli nawet najtwardszych.

Joanna Krupa została niedawno mamą, a córeczce nadała oryginalne imię Asha-Leigh. Teraz modelka najwięcej czasu poświęca właśnie swojemu dziecku i nieco rzadziej udaje się na imprezy. Jak niedawno pisaliśmy, przez to, że śliczna córeczka modelki wygląda identycznie, jak dziecko reklamujące produkty marki "Gerber", internauci już teraz wróżą dziewczynce karierę w modelingu.

Rosie Huntington Whiteley urodziła dziecko i od razu poinformowała o tym na Instagramie. Nie ona jedna! Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Joanna Krupa podziękowała mężowi

Od czasu, kiedy Joanna Krupa powitała na świecie swoją pociechę, instagramowi obserwatorzy bardzo często mają okazję podziwiać jej małą Ashę. Ostatnio modelka podzieliła się uroczym wideo, na którym mała Asha-Leigh z uwielbieniem wpatruje się w swojego tatę. Co więcej, dziewczynka "dyskutowała" z Douglasem, odpowiadając mu na pytania tak, jak to najlepiej potrafią 3-miesięczne dzieci. Prócz tego, że zgodziła się na wspólny spacer, dodała też (gaworząc), co chciałaby robić później. Tata z pełnym przekonaniem odpowiedział:

Tak, to też możemy zrobić.

Joanna wykorzystała tę okazję, aby podziękować swojemu partnerowi:

Dziękuję, że jesteś takim wspaniałym ojcem dla naszego małego aniołka! - napisała na Instagramie Joanna Krupa.

Wygląda na to, że życie rodzinne u Joanny Krupy kwitnie. Bardzo nas cieszy, że modelka może liczyć na wsparcie swojego ukochanego. Także komentatorzy Joanny Krupy niezwykle pozytywnie zareagowali na urocze nagrania męża i córeczki Krupy.

Te córeczki to takie zapatrzone w tych tatusiów swoich, prawda?
Wspaniała córcia.
Wygląda jak jej tata! Jakie to słodkie!
Asiu, masz wspaniałego męża, a córka sam miód na serce. Pozdrawiam Cię ciepło kochana.
Ta cudowna więź będzie budowała się każdego dnia... <3

A Wy jak uważacie, mała Asha-Leigh bardziej przypomina swoją mamę czy tatę?

JP

Więcej o: