Córeczka Joanny Krupy zostanie modelką? Asha-Leigh wygląda identycznie jak "dziecko Gerbera"

Joanna Krupa pochwaliła się na Instagramie śliczną córeczką. Asha-Leigh wygląda identycznie, jak dziecko reklamujące produkty znanej marki. Pójdzie w ślady sławnej mamy?

Jakiś czas temu na świat przyszła pierwsza pociecha Joanny Krupy, Asha-Leigh. Niedawno modelkę i jej małą córeczkę odwiedziła przebywająca w Los Angeles Kinga Rusin. Obie panie doskonale się rozumieją nie tylko dzięki temu, że pracują w tej samej stacji. Od lat walczą bowiem o lepszy los dla zwierząt i nie czerpią zysków z reklamowania kosmetyków testowanych na zwierzętach. Dziennikarka mogła więc liczyć na wsparcie Joanny Krupy po tym, jak została wyśmiana przez niektórych za swoją relację z pooscarowej imprezy w Hollywood.

Rosie Huntington Whiteley urodziła dziecko i od razu poinformowała o tym na Instagramie. Nie ona jedna! Koniecznie obejrzyjcie nasz filmik.

Zobacz wideo

Córka Joanny Krupy będzie modelką?

Ostatnio Joanna Krupa sprawiła radość fanom, publikując na Instagramie zabawny post. Modelka dostrzegła podobieństwo między swoją córeczką a dzieckiem reklamującym produkty marki Gerber.

Następne dziecko Gerbera? - zapytała na Instagramie Joanna Krupa.
 

Rzeczywiście, podobieństwo jest uderzające. A zważywszy na to, że Joanna Krupa jest znaną i lubianą modelką, jej żartobliwe słowa mogą wkrótce się ziścić. Bardzo często przecież dzieci znanych w show-biznesie rodziców idą w ich ślady. Dotyczy to także modelek - wystarczy wspomnieć o Kate Moss i jej córce Lili-Grace oraz Cindy Crawford i jej córce Kai. Nikogo więc chyba nie zdziwi, jeśli mała Asha-Leigh zostanie twarzą jakiejś dziecięcej marki i swój pierwszy kontrakt reklamowy "podpisze" już kilka miesięcy po przyjściu na świat.

A co na to obserwatorzy Joanny Krupy?

Słodziutka ta Twoja malutka, mała modelka.
Wow, uderzające podobieństwo. Rośnie kolejna gwiazda.
Od małego baby model. Z taka agentką podbije świat mody zanim nauczy się chodzić.

A Wy jak myślicie, mała Asha-Leigh pójdzie w ślady sławnej mamy?

JP