Joanna Krupa wyleguje się na kanapie z córką i psami. To nie spodobało się jednemu z fanów. Głos zabrała też Lewandowska

Joanna Krupa pochwaliła się kolejnym zdjęciem z córką, jednak jednemu z fanów nie spodobała się obecność tylu psów na łóżku.

Joanna Krupa 3 listopada ubiegłego roku po raz pierwszy w życiu została mamą. Na świat przyszła jej córka Ahsha. W przeciwieństwie do innych gwiazd polskiego show-biznesu, prowadząca "Top Model" nie ukrywała swojego dziecka przed mediami, a nawet sama opublikowała wizerunek małej na Instgaramie tuż po porodzie. Życie Joanny od kilku miesięcy jest skupione na macierzyństwie, toteż na jej profilu na Instgramie królują głównie zdjęcia z bobasem. Teraz pochwaliła się fotką ze wspólnego odpoczynku.

Joanna Krupa skrytykowana przez psy

Tym razem Joanna pokazała, jak z córką na ramieniu, odpoczywa czytając książkę. Po komentarzu, jaki zamieściła Anna Lewandowska ("sweet") wnioskujemy, że obrazek bardzo jej się spodobał, ale znaleźli się i tacy, którzy nie szczędzili modelce słów krytyki. Jednemu z internautów nie spodobało się, że na łóżku leżały również trzy psy. 

 
Tyle psów w domu, na kanapie, smród, widać że mieszkanie dostaliście od Państwa USD. Gdybyście na nie ciężko zarabiali, to byście psów na łóżko nie wpuszczali - pisze oburzony.

Joanna nie odpowiedziała na zarzuty internauty, ale w jej obronie szybko stanęli fani. I słusznie. Mężczyzna ewidentnie przesadził.

RG