Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcia z Ashą-Leigh. Pozowały z instagramowymi filtrami, a w tym czasie Dogulas robił im fotki z ukrycia. Na nich modelka nie ma grama makijażu

Joanna Krupa opublikowała nowe zdjęcia z małą Ashą-Leigh. To samo zrobił jej mąż, ale już bez instagramowego filtra.

W listopadzie ubiegłego roku Joanna Krupa została mamą. Na świat przyszła jej córeczka, Asha-Leigh. Modelka od samego początku nie ukrywała wizerunku dziewczynki i często publikuje w sieci jej zdjęcia. Fani za każdym razem są zachwyceni, jak pociecha ich idolki rośnie. Tym razem gwiazda zdecydowała się na nieco inne ujęcia z córką. Zastosowała pewien instagramowy filtr, a jej mąż... Sami spójrzcie. 

Joanna Krupa w pierwszej sesji zdjęciowej z córką

Zobacz wideo

Joanna Krupa pozuje z córką 

Modelka skorzystała z "psiego" filtra. Zarówno na jej czole, jak i Ashy, pojawiły się wielkie uszy. Panie otworzyły buzie, z nadzieją, że zadziała opcja wyciągniętego języka, ale jak widać nie udało się. 

Joanna Krupa z córkąJoanna Krupa z córką screen Instagram / @joannakrupa

Chwilę później na tablicy męża modelki pojawiły się zdjęcia zrobione za kulisami. Joanna była bez makijażu i bardzo wczuła się w zabawę, która sprawiła córce sporo frajdy. 

Cieszymy się bardzo, że gwiazda nie ma problemu z relacjonowaniem tak pięknych momentów ze swojego życia. Asha będzie miała co wspominać w przyszłości.

CW

Więcej o: