Joanna Krupa opublikowała na Instagramie nowe nagranie z Ashą-Leigh w roli głównej. Po raz pierwszy pokazała tę mniej idealną stronę bycia mamą niemowlaka

Joanna Krupa pokazała nowe nagranie wideo z córką na Instagramie. Początkowo wydaje się urocze, ale trzeba dotrwać do końca, gdzie można zobaczyć problem, który znają wszyscy rodzice (choć nie wszyscy decydują się pokazać to potem na Instagramie).

Joanna Krupa chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami swojej 11-tygodniowej córki Ashy-Leigh. Tym razem pochwaliła się nagraniem, na którym nie widać wyłącznie dobrej strony macierzyństwa. 

Joanna Krupa pokazała filmik z wymiotującą córką

Prowadząca "Top Model" zamieściła filmik, na którym karmi swoją córeczkę z butelki. Niestety, małej Ashy-Leigh ulewa się z buzi. Kto delikatniejszy, ten niech nie ogląda przy jedzeniu:

I tak się zaczął mój poniedziałek - napisała Krupa. 
 

ZOBACZ: Joanna Krupa pochwaliła się na Instagramie swoją córeczką

Zobacz wideo

Pod filmikiem nie zabrakło komentarzy, w których internauci zachwycali się małą Ashą-Leigh. Inne matki dzieliły się swoimi historiami związanymi z "ulewaniem się":

Ciekawe, czemu dzieci śmieją się zanim im się uleje? Mój synuś miał tak samo.
U nas też tak to wyglądało. Już jest lepiej, Elena ma 5 miesięcy. 
Oj, jak dobrze to znam - pisały. 

Modelka musi jeszcze trochę poczekać, żeby jej córka przestała zwracać pokarm. Podobno dzieciom ulewa się czasem nawet do pierwszych urodzin. Życzymy wytrwałości. To minie.

DK