Joanna Krupa zachwyca się małą Ashą-Leigh i zdradza, co uspokaja jej córkę. "Razem chrapią, ziewają, słuchają bicia swoich serduszek". Zdjęcie rozczuliło nawet Lewandowską

Choć Joanna Krupa od niedawna jest mamą, to uwielbia pokazywać córeczkę swoim fanom. Teraz mogliśmy poznać przyjaciółkę małej Ashy.

Joanna Krupa jest mamą trzymiesięcznej Ashy-Leigh, którą niezwykle często chwali się w mediach społecznościowych. Joanna jako jedna z niewielu celebrytek od samego początku pokazuje twarz córeczki. Z pewnością Asha, podobnie jak mama, ma już fanów na całym świecie.

Joanna Krupa pochwaliła się na Instagramie swoją córeczką.

Zobacz wideo

Joanna Krupa pokazała przyjaciółkę Ashy

Tym razem na profilu instagramowym modelki mogliśmy zobaczyć małą Ashę, która przytula się do swojego ulubionego pluszaka - Wyderki. Jak się okazuje, to jej ukochana zabawka, którą cały czas tuli. Musimy przyznać, że w objęciach mamy wygląda naprawdę uroczo!

Razem chrapią, ziewają, słuchają bicia swoich serduszek, aż w końcu obie słodką zasypiają. Mowa oczywiście o Ashy i jej ukochanej przyjaciółce Wyderce, do której tuli się przez całą noc. Taka przytulanka to prawdziwy skarb! A Waszym maluchom co pomaga w spokojnym śnie? - podpisała pod zdjęciem Joasia.
 

Jak zawsze fani są zachwyceni zdjęciem modelki z córeczką. Post skomentowało wielu internatów i pojawiła się masa miłych słów. Co więcej, dużo osób zwróciło uwagę, że mała Asha odziedziczyła kształt ust po pięknej mamie.

Ma twoje usta Asiu!
Jest perfekcyjna!
Oh ona jest taka słodka! - piszą.

Zdjęcie rozczuliło nawet Annę Lewandowską, która skomentowała je emotką "zakochanej buzi". 

Anna Lewandowska komentujeAnna Lewandowska komentuje Instagram/joannakrupa

Na zdjęciu widzimy również Joasię w całkowicie naturalnym wydaniu, bez grama makijażu. Mimo zmęczenia, z którym każda mama spotyka się na początku macierzyństwa, wygląda naprawdę na szczęśliwą. Nic dziwnego, w końcu na rękach ma swój największy skarb.

Życzymy im dużo szczęścia i samych dobrych dni. Oby uśmiechy nie schodziły im z twarzy!

BO