Joanna Krupa chwali się córką. Ale tym razem kto inny jest tu bohaterem. Mama modelki skradła całe zdjęcie

Joanna Krupa pokazała bardzo dużo nowych świątecznych zdjęć z córką. Jednak tym razem to nie mała Asha jest tu najważniejsza. Modelka pokazała swoją mamę, która obchodzi urodziny.

Joanna Krupa w ostatnich dniach na swoim Instagramie pokazała bardzo dużo nowych zdjęć, które wyjątkowo nie są reklamą kolejnych produktów. Odbyła się cała sesja świąteczna rodziny Krupów-Nunesów (możecie ją zobaczyć w naszej galerii), zaś w czwartek o poranku modelka dodała sporo niepublikowanych wcześniej fotografii ze swoją mamą. Pani Jolanta czule opiekuje się wnuczką.

Joanna Krupa pokazała córkę i mamę

Jolanta Krupa jest stałym gościem u swojej córki Joanny i jej męża Douglasa. Pomaga w opiece nad malutką Ashą-Leigh i, jak widać na zdjęciach, robi to z uroczą czułością. Joanna Krupa pokazała kilka nowych zdjęć, na których jej mama tuli Ashę w ramionach.

Choć na jej twarzy widać zmęczenie, to nie ma wątpliwości, że Asha na rękach kobiety czuje się bezpiecznie i dobrze. Joanna Krupa dołączyła do zdjęć życzenia dla swojej mamy:

Wszystkiego najlepszego dla najlepszej kobiety, jaką znam. Kocham cię bardziej niż jestem to w stanie opisać słowami. Dziękuję, że wychowałaś mnie na kobietę, jaką dziś jestem. Mam nadzieję i modlę się, że Asha-Leigh także będzie moją najlepszą przyjaciółką jak dorośnie - tak jak ty jesteś moją. Kocham cię, mamo! - napisała modelka.
 

Mama Joanny Krupy z rzadka gości na jej Instagramie. Joanna była zajęta reklamowaniem wszystkich produktów, jakie tylko mogła, rzadko więc pokazywała się od tak prywatnej strony.

 

Joanna Krupa z mamą w "Starsza pani musi fiknąć"

Pani Jolanta nie unika mediów. Razem z córką wystąpiła w tym roku w programie TVN "Starsza pani musi fiknąć". Na szkoleniu anyterrorystycznym radziła sobie dzielnie, ale były też momenty grozy i łzy.

Zobacz wideo
Więcej o: