Dziennikarze pomylili imię mamy Joanny Krupy. Modelka musiała interweniować. "Mama nazywa się Jolanta"

Joanna Krupa musiała naprostować pomyłkę, jaką popełnili prowadzący instagramowe konto "Viva_magazyn". Chodziło o imię mamy modelki. 

Mówi się, że w Internecie nic nie ginie. Tak był też i tym razem. Na Instagramie magazynu Viva! pojawiło się zdjęcie z Joanną Krupą, do którego dołączony został opis mówiący o tym, że modelka i jej mama, wezmą udział w najnowszym show TVN - "Starsza Pani musi zniknąć". 

Zobacz wideo

Problem w tym, że dziennikarz, który zamieścił ów wpis, pomylił imię mamy Joanny Krupy. I tak zamiast imienia "Jolanta" w opisie pojawiła się "Wendy".

Na wiosnę Joanna Krupa ze swoją mamą Wendy wystąpi w nowym programie TVN "Starsza pani musi zniknąć". 

Joanna KrupaJoanna Krupa Fot. viva_magazyn/Instagram

Błąd już został poprawiony, ale nim to się stało, musiała interweniować sama Joanna Krupa. Modelka w komentarzu pod postem napisała, że jej mama ma na imię Jolanta, a nie Wendy.  

 

Co ciekawe po pisaniu w Google frazy "Joanna Krupa i jej mama" czy "Mama Joanny Krupy" pojawia się wiele newsów, w których mama modelki przedstawiana jest właśnie jako Wendy. Jak widać, ktoś popełnił podobny błąd wcześniej, a media dalej go powielają. Miejmy jednak nadzieję, że interwencja Joanny Krupy zamknie tę serię błędów. 

AG

Więcej o: