Olga Kurylenko ma koronawirusa. Gwiazda Bonda opisała swoje objawy

Gwiazda filmu o Jamesie Bondzie zakaziła się koronawirusem. Aktorka może liczyć na wsparcie fanów.

Trwa pandemia koronawirusa. Patogenem covid-19 zarazili się już miedzy innymi Tom Hanks, a także Bartosz Bereszyński. Heidi Klum i Tom Kaulitz również podejrzewają, że są chorzy. Póki co czekają jednak na wyniki testów. Tymczasem kolejna gwiazda wyznała, że jest zakażona koronawirusem.

Beata Kozidrak poleca swój hit, by obliczyć czas mycia rąk. Inne gwiazdy podjęły wyzwanie

Zobacz wideo

Olga Kurylenko ma koronawirusa

Zgodnie z przewidywaniami epidemiologów koronawirus dotyka coraz więcej ludzi na świecie. Na COVID-19 zachorowała także Olga Kurylenko, aktorka znana między innymi z filmu "007 Quantum of Solace". Gwiazda opisała swój stan zdrowia w długim wpisie na Instagramie.

 
Zamknięta w domu po pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Jestem chora od prawie tygodnia. Gorączka i zmęczenie to moje główne objawy. Dbaj o siebie i traktuj to poważnie! - czytamy.

W komentarzach z miejsca zaroiło się od życzeń i ciepłych słów. Głos zabrała między innymi Milla Jovovich.

O mój Boże, powrotu do zdrowia! Modlimy się za ciebie! - napisała.

Z powodu pandemii zamknięto szkoły, muzea, kina, teatry, lokale gastronomiczne i wiele innych usług. Polski rząd zdecydował się dodatkowo na przywrócenie kontroli na przejściach granicznych. Zalecane jest również pozostanie w domach. Zachęca do tego swoich fanów wiele gwiazd.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.