Heidi Klum podejrzewa, że ma koronawirusa. Męża trzyma na dystans, ale znalazła sposób na całowanie się z nim

Jak okazywać sobie czułości, będąc w kwarantannie? Heidi Klum służy radą.

Pandemia koronawirusa stała się faktem. W kilka miesięcy patogen przedostał się z Chin do niemal każdego kraju na świecie. To zmusiło rządzących do podjęcia niełatwych decyzji. W wielu miejscach zamknięto już szkoły oraz inne placówki publiczne. Do trudnej sytuacji dostosowała się też branża rozrywkowa. Wiele gwiazd odwołało koncerty, zamknięto też Disneyland, a część stacji telewizyjnych, w tym Polsat, zawiesiła emisję niektórych programów.

Beata Kozidrak poleca swój hit, by obliczyć czas mycia rąk. Inne gwiazdy podjęły wyzwanie:

Zobacz wideo

Heidi Klum ma koronawirusa?

Choroba nie wybiera. Koronawirusem zarazili się między innymi Tom Hanks i Bartosz Bereszyński. Niemiecka modelka Heidi Klum również podejrzewa, że jest zakażona. Aktualnie czeka już na wyniki testów. Do tego czasu trzymają się ze swoim mężem, Tomem Kaulitzem, na dystans. Nie oznacza to jednak, że szczędzą sobie czułości. Modelka pochwaliła się na Instagramie osobliwym nagraniem.

Podobnie jak wielu z was, źle się czułam przez cały tydzień i, niestety, mój mąż, który wrócił z trasy kilka dni temu, również ma się słabo. Dla bezpieczeństwa trzymamy się od siebie z daleka, dopóki nie otrzymamy wyników naszych testów na obecność koronawirusa (które w końcu udało nam się dziś uzyskać). Nie chcemy rozprzestrzeniać zarazków i ryzykować, że inni zachorują... O ile chcę go objąć i pocałować, ważniejsze jest, aby postępować właściwie i nie rozprzestrzeniać wirusa dalej - czytamy w długim wpisie modelki.

Trzeba przyznać, że wideo jest bardzo urocze. Nie przekonuje nas jednak całowanie szyby, która z pewnością ma na sobie zarazki. Co myślicie o amorach Klum i Kaulitza?

Więcej o:
Komentarze (1)
Heidi Klum podejrzewa, że ma koronawirusa. Męża trzyma na dystans, ale znalazła sposób na całowanie się z nim
Zaloguj się
  • dabljuzi

    0

    Pewnie ja sadzi w kakao, aby wypchnac wirusa z jej organizmu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX