Heidi Klum ma koronawirusa? Odczuwa objawy, ale nie może zrobić testu. "Byłam u dwóch lekarzy i nic"

Koronawirus szaleje w najlepsze, a strach przed nim nie opuszcza również gwiazd. Przykładem jest Heidi Klum, która na Instagramie opowiada o swoich podejrzeniach i złym stanie zdrowia. Modelka jest nosicielką wirusa?

Dla Heidi Klum czas był ostatnio bardzo łaskawy. Modelka w lipcu ubiegłego roku wzięła potajemy ślub i wybrała się ze swoim małżonkiem, Tomem Kaulitzem, na rajski miesiąc miodowy, podczas którego wypoczywała topless na plaży. Teraz jednak kobieta przeżywa trudne chwile i obawia się o swoje zdrowie. Na Instagramie podzieliła się z fanami ważną informacją. To właśnie ze względu na gorsze samopoczucie nie pojawiła się na nagraniach do "America's Got Talent". Heidi podejrzewa, że ma koronawirusa!

Zobacz wideo Klum, jak na gwiazdę przystało, swój miesiąc miodowy spędziła w iście ekskluzywnych warunkach. Panna Młoda pozdrawia z jachtu!

Heidi Klum boi się koronawirusa

Koronawirusa boją się niemal wszyscy. Aktualnie nawet najmniej groźne objawy potrafią wzbudzić niepożądany strach. Symptomów poważnej choroby doszukiwała się u siebie między innymi Sara Boruc, ale nie tylko polskie gwiazdy zmagają się z tym problemem. Również Heidi Klum podzieliła się z użytkownikami Instagramia swoimi obserwacjami i spostrzeżeniami. Modelka podejrzewa, że złe samopoczucie, które towarzyszy jej od kilku dni, jest spowodowane zarażeniem. 

Jurorka "America's Got Talent" w najbliższym czasie nie pojawi się na nagraniach do telewizyjnego show. To właśnie podczas planu zdjęciowego stan zdrowia Heidi znacznie się pogorszył. Kobieta postanowiła odizolować się od reszty społeczeństwa, żeby nie stwarzać zagrożenia dla innych osób. Z domowego zacisza opublikowała nagranie na InstaStories, na którym opowiada o postępujących objawach. 

Zaczęło się od zimna, gorączki, kaszlu i kataru... Nie czuję się dobrze, dlatego zostałam w domu, by nie zarażać innych ludzi. Mam nadzieję, że to tylko przeziębienie. 

Heidi KlumHeidi Klum Instagram/ @heidiklum

Modelka próbowała zasięgnąć porady lekarskiej. Chciała przejść testy na obecność koronawirusa w organizmie, ale nie otrzymała takiej możliwości:

Chciałabym zrobić test na koronawirusa, ale nie mogę żadnego zdobyć. Próbowałam u dwóch lekarzy i po prostu niczego nie dostałam...

Heidi Klum ma nadzieję, że zmaga się jedynie ze zwykłym przeziębieniem, a obawy są bezpodstawne. Póki co, zamierza pozostać w domu i zachęca do tego swoich fanów. 

BWO 

Więcej o:
Copyright © Agora SA