Heidi Klum pokazała, jak nakładano na nią strój na Halloween. Kable na sutkach, mózg na wierzchu i wypływające jelita. To robi wrażenie

Heidi Klum znowu wybrała na Halloween takie przebranie, że zostanie w pamięci na długo. W tym roku została nagą ofiarą eksperymentów medycznych. Jej mąż Tom Kaulitz jako astronauta po wypadku wyglądał przy niej całkiem "zwyczajnie".

Heidi Klum od kilku lat stawia na wyjątkowe przebrania na Halloween. Są wykonane w taki sposób, że trudno rozpoznać pod nimi jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. W tym roku było dokładnie tak samo, ale tym razem Heidi pokazała cały proces nakładania na nią kolejnych warstw sztucznej skóry i makijażu - na oczach mieszkańców Nowego Jorku.

Heidi Klum pokazała nakładanie na nią stroju na Halloween

W tym roku Heidi Klum postanowiła pokazać, jak powstaje jej strój na Halloween. Jedna z witryn sklepowych na Manhattanie zamieniła się w studio makijażowe. Heidi siedziała na krzesełku, naokoło niej krzątali się kolejni makijażyści i spece od kostiumów, zaś przed szybą sklepu zgromadził się imponujący tłum gapiów, ciekawych tego, za co lub kogo tym razem przebierze się Heidi Klum.

Było na co popatrzeć. Modelka nakładała na siebie kolejne warstwy silikonowego stroju. Wkładając nogi do kostiumu, stwierdziła, że czuje się, jakby wchodziła w martwego kurczaka. Sztab specjalistów pracował nad Heidi przez kilka godzin, sporo nagrań z procesu pokazano na Instagramie modelki. Czy się opłaciło? Jeszcze jak.

Trzeba przyznać, że makijażyści przeszli sami siebie. Heidi wygląda przerażająco - nie mamy wątpliwości, że była najlepiej przebraną osobą w czasie swojej dorocznej imprezy Halloweenowej. Nawet jej mąż, Tom Kaulitz, jako astronauta po wypadku, nie miał szans jej dorównać.

A tak Heidi Klum wygląda bez makijażu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (51)
Heidi Klum pokazała, jak nakładano na nią strój na Halloween. Kable na sutkach, mózg na wierzchu i wypływające jelita - robi wrażenie
Zaloguj się
 • zbieracz_chrustu

  Oceniono 50 razy 34

  miliony ton plastiku , gumy , lateksu i inszego badziewia już jutro zamieni się w hałdy śmieci - to wszystko jest bez sensu ...

 • Gość: kkk

  Oceniono 28 razy 18

  jak to po co , ona zachwuje się jak mężczyzna, bierze ze świata to co chce, nawet jesli jest to nieadekwatne. A mężczyźni to tacy rozsądni z budowaniem stadionów za kasę mog,ącą utrzymać miasto w Afryce albo opłacania swoich piłkarskich idoli jak bogów? to jest adekwatne? Haidi rosci sobie te same prawa co faceci , jest z siebie zawsze zadowolona, bierze młodszych kochanków i mężów, bawi się za fortunę , dziękuję i

 • Gość: Olcia

  Oceniono 18 razy 6

  Najlepsza, królowa Halloween. Oglądałam parę sezonów german next top model i ona jest zdecydowanie osobą, która czepie z życia garściami, autentycznie zdaje sobie z sprawę z tego, że ma jedno życie i się dobrze bawi.

 • Gość: majkdzi

  Oceniono 17 razy 5

  extra, Heidi ponownie nie zawiodła ;)

 • ajk_gierki

  Oceniono 21 razy 5

  Klasyczny przykład przerostu formy nad treścią

 • Gość: gosc

  Oceniono 20 razy 4

  przeciez po tych wszystkich operacjach plastycznych, ktore przeszla nie potrzebuje charakteryzacji na halloween

 • voyteko

  Oceniono 7 razy 3

  w tym stroju to nawet foki by przed nia uciekaly...

 • mireczekb

  Oceniono 31 razy 3

  A ile szkody dla klimatu przyniesie utylizacja tego plastikowego świństwa nałożonego na głupią krowę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX