Polsat zawiesił też emisję "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie nie kryją zaskoczenia. "Przecież program nie jest na żywo"

Polsat podjął decyzję o zawieszeniu kolejnego formatu. Co ciekawe, część odcinków została nagrana już wcześniej.

Ostatnio polski rząd podjął szereg ważnych decyzji. Zamknięto między innymi szkoły, kina i teatry, a obywatelom zaleca się zostanie w domach. Zmiany dotknęły również ramówek największych stacji telewizyjnych. Polsat zawiesił emisję "Tańca z Gwiazdami" oraz "The Four. Bitwa o sławę". Na tym jednak nie koniec.

Beata Kozidrak poleca swój hit, by obliczyć czas mycia rąk. Inne gwiazdy podjęły wyzwanie

Zobacz wideo

Polsat zawiesił "Twoja twarz brzmi znajomo"

Jak się okazało, Polsat zdecydował też o tymczasowym zawieszeniu programu "Twoja twarz brzmi znajomo". 13. edycja zostaje przerwana, a jej kolejne odcinki będą wyemitowane jesienią. Informacja ta pojawiła się na oficjalnym profilu show na Instagramie.

 

W kolejnym poście znalazł się filmik, na którym prowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo", Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski, komentują decyzję stacji i przyszłość programu.

My oczywiście się nie poddajemy i mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze i uda się nam, całemu społeczeństwu, przejść ten trudny czas. Już jesienią, pewnie od września wracamy z emisją programu "Twoja twarz brzmi znajomo", mamy nadzieję, że w tym samym składzie - słyszymy.

Widzowie nie są zadowoleni, ale oczywiście rozumieją decyzję nadawcy. Zwrócili jednak uwagę na jeden fakt - program nie jest emitowany na żywo i część odcinków została już nagrana.

Przecież program nie jest na żywo! ? Czy się mylę? Czy aby Polsat nie próbuje robić oszczędności?
Wydaje się za te odcinki które już zostały nagrane, dobrze było by wyemitować , tym bardziej ze ludzie skazani są teraz na przesiadywanie w domu.
Będę tęsknić, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze - piszą w komentarzach.

Też wolelibyście zobaczyć nagrane odcinki jeszcze tej wiosny?