Tom Hanks nie traci humoru w izolatce. Aktor pokazał, jak wygląda jego szpitalna dieta

Tom Hanks ma koronawirusa. Od kilku dni przebywa w izolacji, ale czuje się całkiem nieźle.

Pandemia koronawirusa paraliżuje świat. Biorąc pod uwagę statystki, najbardziej zagrożone są osoby starsze, dlatego też fani kina wstrzymali oddech, kiedy dowiedzieli się, że 63-letni Tom Hanks został zarażony wirusem.

Zobacz: Tom Hanks i jego żona mają koronawirusa: Poddaliśmy się testom. Wypadły pozytywnie

Beata Kozidrak poleca swój hit, by obliczyć czas mycia rąk. Inne gwiazdy podjęły wyzwanie:

Zobacz wideo

Tom Hanks ma koronawirusa

Tom Hanks przebywa od niedawna wraz z żoną, Ritą Wilson, w Australii, gdzie miał kręcić film o Elvisie Presleyu. Plany pokrzyżowało jednak złe samopoczucie pary. Po przeprowadzonych testach wykryto u nich koronawirusa. O całej sytuacji aktor poinformował wówczas swoich fanów na Instagramie.

Cześć kochani. Rita i ja jesteśmy obecnie w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy byli przeziębieni, bolało nas ciało. (...) Żeby postąpić słusznie w obecnej sytuacji, poddaliśmy się testom na koronawirusa. Wypadły pozytywnie - napisał.

Aktor dodał, że razem z małżonką poddadzą się kwarantannie tak długo, jak będzie to potrzebne. Stan zdrowia Hanksa i Wilson skomentował ich syn, Chet.

Są teraz w Australii, właśnie rozmawiałem z nimi przez telefon. Czują się dobrze, na razie się nie przejmują, bo nie są aż tak chorzy. Ale też nie lekceważą sytuacji, poddają się niezbędnym badaniom i zaleceniom. Chyba nie ma się czym martwić - poinformował na Instagramie muzyk.

Tom Hanks nie traci pogody ducha

Okazuje się, że stan zdrowia aktora rzeczywiście nie jest zły. Na to przynajmniej wskazuje jego ostatni post na Instagramie. Tom Hanks wykazał się poczuciem humoru i pokazał, jak wygląda jego szpitalna dieta. Na zdjęciu widzimy tubkę Vegemite. Jest to australijski przysmak, a konkretnie pasta z drożdży i warzyw.

 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.