Tom Hanks i jego żona mają koronawirusa: Poddaliśmy się testom. Wypadły pozytywnie

Tom Hanks przebywa obecnie z żoną w Australii, gdzie miał kręcić nowy film. Plany aktora zostały jednak pokrzyżowane przez koronawirusa.

Na początku roku Chiny stanęły przed wyzwaniem opanowania epidemii koronawirusa. Od tego czasu COVID-19 zdążył już przenieść się do wielu państw na świecie. Z początkiem marca pierwsze przypadki zachorowań odnotowaliśmy w naszym kraju. Z powodu zagrożenia zamknięto w Polsce m.in teatry, przez co, jak zauważyła Barbara Kurdej-Szata, artyści pracujący jedynie w tych placówkach, nie będą mieli z czego żyć. Sytuację skomentowała także Julia Wieniawa.

Tom Hans i jego żona mają koronawirusa

O tym, że sytuacja jest poważna, przekonał się Tom Hanks. Artysta przebywa obecnie wraz z żoną, Ritą Wilson, w Australii. Amerykański aktor miał tam kręcić film o Elvisie Presleyu. Plany pokrzyżowało jednak złe samopoczucie pary. Po przeprowadzonych testach u małżonków wykryto koronawirusa. O całej sytuacji aktor poinformował swoich fanów na Instagramie:

Cześć kochani. Rita i ja jesteśmy obecnie w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy byli przeziębieni, bolało nas ciało. (...) Żeby postąpić słusznie w obecnej sytuacji, poddaliśmy się testom na koronawirusa. Wypadły pozytywnie.
Cóż. Co teraz? Musimy poddać się medycznym protokołom. Będziemy badani, obserwowani i wyizolowani tak długo, jak zdrowie publiczne będzie tego od nas wymagało. Teraz możemy jedynie brać życie dzień po dniu. Będziemy Was na bieżąco informować o rozwoju sytuacji - napisał aktor i jego żona.

Fani aktora przejęli się zaistniałą sytuacją i życzyli małżeństwu szybkiego powrotu do zdrowia:

Bardzo mi przykro, że jesteście chorzy. Wszyscy mamy nadzieję, że wraz z żoną szybko wyzdrowiejesz.
Mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz i wrócisz do robienia filmów!
Wracajcie do zdrowia!

My oczywiście dołączamy się do tych życzeń. Mamy nadzieję, że Tom Hanks i jego ukochana jak najszybciej wyzdrowieją!

JP

Więcej o:
Komentarze (57)
Tom Hanks i jego żona mają koronawirusa: Poddaliśmy się testom. Wypadły pozytywnie
Zaloguj się
 • saves

  Oceniono 37 razy 35

  Dał radę na bezludnej wyspie, mieszkał kawał czasu na lotnisku, zgłaszał problem kontroli lotów w Houston, to i z wirusem da sobie poradzi. ;)
  Zdrowia!!!!

 • jr968

  Oceniono 16 razy 16

  32 dwa lata razem. Równolatkowie. W tym zawodzie, na takim poziomie, to wręcz niewiarygodne. Brawo! I wszystkiego najlepszego dla obojga.

 • starsza10

  Oceniono 13 razy 13

  Życzę im zdrowia tak samo, jak wszystkim, którzy go nie mają.

 • parasol1980

  Oceniono 8 razy 8

  Chińczykom nie wierzę pracowałem z nimi kilka lat, wszystko zawsze piknie i na zielono 😂

 • sokrates2.life

  Oceniono 11 razy 7

  "Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezbadani"

 • lgsz

  Oceniono 15 razy 7

  pani kurdej w takiej sytuacji sa miliony w tym kraju, z ta różnica że pani zarabiała kupe kasy a my ochłapy po 1500 na m-c, pani ma wielkie rezerwy finansowe i chatę a ludzie kredyty i rachunki i zero!!! na życie i co pani powie tym milionom polaków, moze ich wesprze finansowo

 • szmulkacenbogen

  Oceniono 8 razy 6

  Macie tekst po angielsku i tłumaczycie jak pogięci "some body aches" na "bolało nas ciało"? Po jakiemu to panie poliglota? Całe zdanie można przetłumaczyć - " odczuwaliśmy zmęczenie, mieliśmy dreszcze i ból mięśni" Nie brzmi to bardziej po polsku?

 • art_102

  Oceniono 10 razy 6

  "Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy byli przeziębieni, bolało nas ciało. Żeby postąpić słusznie w obecnej sytuacji, poddaliśmy się testom na koronawirusa. Wypadły pozytywnie."

  Teraz spróbujcie w takich samych okolicznościach zrobić testy w Polsce.Rząd zabrobił wykonywania testów poza szpitalem i prywatnym szpitalom.
  Pełna kontrola nad ilością zarażonych. Tyle jest chorych ile pisrząd powie i ilu pozwoli zrobić testy na koronawirusa.
  Nawet osobom w ciężkim stanie najpierw robią testy na grypę, jak sie potwierdzi, to dalej nie robią. Niestey jedno nie wyklucza drugiego.
  Dlatego przekazie pis mamy "tak mało" zakażonych.
  W Łodzi między 5-11. marca wykonano 25 test.ow na korona, w Polsce dotąd 2 tys., w Niemczech 200 000.
  Terz rozumiecie dlaczego jestesmy tacy zdrowi:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX