Tom Hanks i jego żona mają koronawirusa: Poddaliśmy się testom. Wypadły pozytywnie

Tom Hanks przebywa obecnie z żoną w Australii, gdzie miał kręcić nowy film. Plany aktora zostały jednak pokrzyżowane przez koronawirusa.

Na początku roku Chiny stanęły przed wyzwaniem opanowania epidemii koronawirusa. Od tego czasu COVID-19 zdążył już przenieść się do wielu państw na świecie. Z początkiem marca pierwsze przypadki zachorowań odnotowaliśmy w naszym kraju. Z powodu zagrożenia zamknięto w Polsce m.in teatry, przez co, jak zauważyła Barbara Kurdej-Szata, artyści pracujący jedynie w tych placówkach, nie będą mieli z czego żyć. Sytuację skomentowała także Julia Wieniawa.

Tom Hans i jego żona mają koronawirusa

O tym, że sytuacja jest poważna, przekonał się Tom Hanks. Artysta przebywa obecnie wraz z żoną, Ritą Wilson, w Australii. Amerykański aktor miał tam kręcić film o Elvisie Presleyu. Plany pokrzyżowało jednak złe samopoczucie pary. Po przeprowadzonych testach u małżonków wykryto koronawirusa. O całej sytuacji aktor poinformował swoich fanów na Instagramie:

Cześć kochani. Rita i ja jesteśmy obecnie w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy byli przeziębieni, bolało nas ciało. (...) Żeby postąpić słusznie w obecnej sytuacji, poddaliśmy się testom na koronawirusa. Wypadły pozytywnie.
Cóż. Co teraz? Musimy poddać się medycznym protokołom. Będziemy badani, obserwowani i wyizolowani tak długo, jak zdrowie publiczne będzie tego od nas wymagało. Teraz możemy jedynie brać życie dzień po dniu. Będziemy Was na bieżąco informować o rozwoju sytuacji - napisał aktor i jego żona.
 

Fani aktora przejęli się zaistniałą sytuacją i życzyli małżeństwu szybkiego powrotu do zdrowia:

Bardzo mi przykro, że jesteście chorzy. Wszyscy mamy nadzieję, że wraz z żoną szybko wyzdrowiejesz.
Mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz i wrócisz do robienia filmów!
Wracajcie do zdrowia!

My oczywiście dołączamy się do tych życzeń. Mamy nadzieję, że Tom Hanks i jego ukochana jak najszybciej wyzdrowieją!

JP

Więcej o: