Synowie Toma Hanksa i Rity Wilson o chorobie rodziców: To szaleństwo

Koronawirus nie omija znanych i bogatych. Synowie Toma Hanksa i Rity Wilson - Chet i Colin Hanks - w mediach społecznościowych mówią o chorobie rodziców.

W czwartek rano świat obiegła informacja, że Tom Hanks i jego żona Rita Wilson zostali zakażeni koronawirusem, powodującym chorobę COVID-19. Para czuje się dobrze, zaś szczegóły stanu ich zdrowia przekazują za pośrednictwem mediów społecznościowych ich synowie - Chet i Colin Hanks.

Zobacz wideo Bartosz Kurek apeluje: Bierzcie odpowiedzialność za starszych!

Synowie Toma Hanksa o zakażonych koronawirusem rodzicach

Chyba dla każdego informacja o chorobie rodziców jest cokolwiek niepokojąca. Chet i Colin Hanks nie są tutaj wyjątkiem. O zakażeniu koronawirusem dowiedzieli się w środę i po kilku godzinach w ten sposób mówili o ich stanie zdrowia:

Tak, rodzice mają koronawirusa, to szaleństwo - mówił 29-letni Chet, zajmujący się muzyką. - Są teraz w Australii, właśnie rozmawiałem z nimi przez telefon. Czują się dobrze, na razie się nie przejmują, bo nie są aż tak chorzy. Ale też nie lekceważą sytuacji, poddają się niezbędnym badaniom i zaleceniom. Chyba nie ma się czym martwić.

O rodzicach mówił również starszy brat Cheta, 42-letni Colin:

Nie widziałem ich od 3 tygodni, bo jestem w Los Angeles. Ale jesteśmy ciągle w kontakcie, w Australii otrzymują wspaniałą opiekę i czują się dobrze - nawet w tych okolicznościach. Jestem pewien, że wyzdrowieją.

Tom Hanks i Rita Wilson zakażeni koronawirusem

Aktor i jego żona przeszli testy na obecność koronawirusa w Australii, gdzie obecnie przebywają w związku z pracą Toma. Niestety, okazało się, że testy wyszły pozytywnie - zarówno Tom, jak i Rita zostali zakażeni koronawirusem i musieli poddać się kwarantannie.

O swoich objawach opowiedzieli za pośrednictwem Instagrama - okazuje się, że u nich koronawirus wywołał objawy typowe dla COVID-19, ale na szczęście w lekkiej formie:

Czuliśmy się zmęczeni, jakbyśmy byli przeziębieni, bolały nas ciała. Rita miała dreszcze, mieliśmy też lekką gorączkę

Pozostaje nam trzymać kciuki za australijską służbę zdrowia.

Więcej o:
Komentarze (13)
Synowie Toma Hanksa i Rity Wilson o chorobie rodziców: To szaleństwo
Zaloguj się
 • gokle

  Oceniono 4 razy 2

  "Synowie mówią jak się czują ", chyba synowie czują się ch.uj.owo po takich bazgrołach na klatce piersiowej.

 • kadykianus

  Oceniono 6 razy 0

  Mamy do czynienia z obłędem. Ten wirus jest mniej groźny od grupy. Zdrowi ludzie przechodzą zakażenie właśnie tak jak aktor i jego żona . Umierają tylko ludzie mocno obciążeni albo starzy, który umarli by nawet na grypę. Kobieta która zmarła w Polsce miała inne choroby na które przyjmowała leki obniżające odporność.

  Wirus praktycznie nie atakuje dzieci (dzieci są niezniszczalne). W mediach zaś mówi się tylko o tych, którzy zmarli. Nie mówiąc o tym, że musi być tak, że cala masa ludzi przechodzi zakazenie nawet nie wiedząc o tym, że maja korona wirusa (lekka gorączka, osłabienie, kaszel - normalna sprawa).

  Świat tonie z powodu histerii a nie z powodu wirusa. Śmieszne. Ale w takich czasach żyjemy.

 • supermarjan

  Oceniono 2 razy 0

  zawsze moze sprzedac malucha na koszty...

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 8 razy 0

  To faktycznie szaleństwo. Szczególnie biorąc pod uwagę, że koronawirusy odpowiadają od dekad za 1/5 wszystkich zachorowań na choroby układu oddechowego.

 • ja_prostak

  Oceniono 2 razy 0

  Zaraz Wiśniewski Hanksa zmałpuje.

 • mawiro

  Oceniono 5 razy -3

  Tak jak przewidywałem, saga się rozkręca. Teraz dzieci, za chwilę sympatie dzieci opowiedzą co czują, a na końcu ich pupile. Lansik ponad wszystko.
  Wystarczyło obejrzeć film, o korona wirusie i nie tworzyć problemu.
  www.youtu.be/5-BQMv0ppuQ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX