Numerologia partnerska na walentynki - sprawdź, czy Wasze daty urodzenia dobrze rokują na przyszłość

Interesuje Cię numerologia partnerska? Walentynki to idealny czas na miłosne obliczenia. Czy istnieje wzór na perfekcyjnie dobraną parę? Sprawdź, którą liczbą jesteś i z kim stworzysz idealne połączenie.

Dopasowanie numerologiczne - szansa dla zakochanych 

Co zrobić, gdy Wasze znaki zodiaku razem nie zwiastują nic dobrego? Potencjał na udaną relację może być ukryty w datach urodzenia. Starożytna metoda pomoże ocenić dopasowanie numerologiczne partnerów. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop partnerski - data urodzenia i potęga liczb. Jak obliczyć własną liczbę? 

Na początek należy obliczyć swoją liczbę, a następnie liczbę partnera. Na podstawie otrzymanych wyników można postawić numerologię partnerską, która działa podobnie jak horoskop partnerski. Data urodzenia mówi o nas więcej niż znak zodiaku. Współczesna astrologia bazuje na dokładnych danych, przez co wróżba i analiza potencjalnych scenariuszy jest znacznie bardziej wiarygodna od tradycyjnego horoskopu. Szczegóły poniżej. 

Horoskop partnerski - daty urodzenia i numerologia 

Interesuje Cię numerologia i horoskop partnerski? Daty urodzenia partnerów mogą mieć silniejsze znaczenie niż znaki zodiaku. Wystarczy zsumować wszystkie cyfry, które występują w danej dacie urodzenia i następnie otrzymany wynik (dwie cyfry) ponownie zsumować. 

Na przykład drogą życia osoby urodzonej 01.08.1988 roku rządzi cyfra 8. Jak to obliczyć? 

0+1+0+8+1+9+8+8= 35, a 3+5=8  

Przy założeniu, że numerologiczna 8 jest w związku z osobą urodzoną 15.03.1985 roku to: 

1+5+0+3+1+9+8+5=32, a 3+2=5

Teraz w prosty sposób można odczytać numerologiczny horoskop par. Daty urodzenia w tym przypadku tworzą połączenie 5 i 8 - dla tych liczb odczytujemy numerologię związku. 

Numerologia związku - sprawdź, z kim stworzysz udaną relację

Połączenia różnych cyfr podobnie jak znaków zodiaku mogą się wykluczać lub okazać w pełni kompatybilne. Czy numerologię związku należy potraktować jako ostateczną wyrocznię, a może bardziej wskazówkę? Sprawdź, co wyjdzie z Waszego połączenia i sama/sam zdecyduj, jak odczytasz tę walentynkową wróżbę z liczb.  

Numerologia partnerska dla 1 

Z natury silna i nastawiona na cel jedynka to trudny orzech do zgryzienia. Numerologiczne jedynki bywają zaborcze i do związku potrzebują kogoś, kto jest gotowy iść na ustępstwa, na przykład szóstka. Jedynka ciekawe połączenie stworzy też z czwórką i trójką pod warunkiem, że poskromi swoją apodyktyczną naturę. Większych szans na powodzenie nie ma związek dwóch jedynek, czy połączenie jedynki z ósemką lub dziewiątką. 

Numerologia partnerska dla 2

Dwójki znane są z tego, że nie skaczą z kwiatka na kwiatek. Miłość traktują priorytetowo i uwielbiają romantyczne gesty. Nie będą jednak gonić za partnerem, dwójki zdecydowanie wolą być obiektem westchnień. Troskliwa i oddana dwójka do pary potrzebuje drugiej dwójki, to układ wprost idealny. Ciekawym połączeniem będzie też para z czwórką lub szóstką, w tych konfiguracjach romantyzm będzie grać pierwsze skrzypce. Dwójka odnajdzie się też w zawiązku z trójką i piątką. Kogo unikać? Zamkniętej w sobie siódemki oraz wyjątkowo wrażliwej dziewiątki. 

Numerologia partnerska dla 3

Trójka jest bardzo wdzięcznym partnerem, zawsze w dobrym humorze widzi w życiu same pozytywy. Nie lubi dominować i łatwo dostosowuje się do zmieniających warunków. Trójka w ciągłym biegu, znana jest z tego, że w poszukiwaniu prawdziwej miłości często skacze z kwiatka na kwiatek. Dobrym partnerem dla trójki będzie jej wierne odbicie. Trójka z trójką to musi się udać! Ciekawy duet stworzy też z jedynką i piątką. Z dziewiątką może być miło, ale tylko na początku. Przepis na nudę zapewni połączenie z dwójką, czwórką i szóstką. 

Numerologia partnerska dla 4

Czwórka nie lubi miłosnych gierek, jest szczera i tego samego oczekują od partnera. Na drugiego człowieka otwiera się bardzo powoli. Przy pewnych kompromisach czwórka z wzajemnością może zakochać się w jedynce, ósemce, czy dziewiątce. Raczej nie ma co liczyć na udaną relację z trójką, czy piątką, które nie biorą życia całkiem serio. 

Numerologia partnerska dla 5

Zmienna piątka lubi dominację i dobrą zabawę. W układzie z energiczną piątką odnajdzie się tylko druga piątka lub trójka. Takie połączenia są gwarancją dobrej zabawy, którą piątka ceni sobie ponad wszystko. Zgodnie z zasadą, która mówi o tym, że przeciwieństwa się przyciągają, nieprzewidywalna piątka może zakochać się też w rozsądnej czwórce i razem stworzą bardzo udany związek. Kogo piątka powinna unikać jak ognia? Dwójki, szóstki i siódemki.  

Numerologia partnerska dla 6

Zmysłowa szóstka ma dwa oblicza. Z jeden strony jest bardzo namiętna z drugiej to typowy wrażliwiec, który ceni sobie wartości rodzinne. Bardzo zależy jej na małżeństwie, co czyni ją idealnym partnerem dla dwójki i czwórki. To prosty przepis na harmonijny związek, pełen troski i wzajemnego zrozumienia. Z jedynką może się udać, ale tylko na chwilę.  

Numerologia partnerska dla 7

Tajemnicza siódemka na początku może wydawać się bryłą lodu, ale zdecydowanie zyskuje przy bliższym poznaniu. To, czego naprawdę nie znosi to samotność, siódemka dobrze funkcjonuje tylko w związku. Najlepiej z inną siódemką, czwórką lub dziewiątką. Może się udać też z trójką i piątką. Siódemka nie znajdzie wspólnego języka z ósemką i jedynką. 

Numerologia partnerska dla 8

Ósemki należą do grona urodzonych przywódców, w związkach są bardzo wymagające i nie lubią, gdy ktoś się im sprzeciwia. Partner powinien być raczej uległy i skłonny do licznych kompromisów. Pomimo trudnego charakteru ósemka ma w kim wybierać: dwójka, czwórka, szóstka, siódemka i dziewiątka - to grono potencjalnych partnerów. Nie uda się z jedynką i drugą ósemką.  

Numerologia partnerska dla 9

Dziewiątki to urodzeni wrażliwcy, typowi introwertycy, którzy ponad wszystko cenią sobie społeczny dystans. Jednak, gdy dziewiątka już komuś zaufa, oddaje całe swoje serce. Idealne połączenie stworzy z drugą dziesiątką lub siódemką. Z piątką relacje będą raczej burzliwe bez happy endu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.