Heidi Klum zachwycona Anną i Robertem Lewandowskimi. "Nieziemscy"

Na instagramowym profilu Heidi Klum nie brakuje zdjęć z pokazu Dolce&Gabbana. Modelka pochwaliła się również kadrem, na którym pozuje w towarzystwie Anny i Roberta Lewandowskich.

Anna i Robert Lewandowscy od kilku dni przebywają na Sycylii, gdzie między innymi wzięli udział w pokazie zorganizowanym przez markę Dolce&Gabbana. Zaproszenie na tę imprezę otrzymała również Heidi Klum, która opublikowała w sieci wspólne zdjęcie z "Lewymi".

Zobacz wideo Anna Lewandowska wpadła do wody. Potrzebowała pomocy

Heidi Klum pochwaliła się zdjęciem z Lewandowskimi 

Okazuje się, że pokaz najnowszej kolekcji Dolce&Gabbana Anna i Robert Lewandowscy oglądali w towarzystwie Heidi Klum. Na instagramowym profilu modelki pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy, jak siedzi z Lewymi przy jednym stole.

Z nieziemskimi - podpisała Heidi Klum wspólne zdjęcie i oznaczyła na nim Lewandowskich. 

Widać, że wszyscy bawili się wyśmienicie i dopisywały im humory.

 

Anna i Robert Lewandowscy złamali również jedno ze swoich postanowień dietetycznych. Słynne małżeństwo nie odmówiło sobie nieco innego niż zwykle jedzenia i oczywiście włoskiego wina.

Odrobina glutenu, wina, mody, śmiechu i treningu - napisała Lewandowska na Instagramie. 

Tego wieczoru Lewandowscy zachwycili także eleganckimi stylizacjami. Anna miała na sobie białą, dopasowaną suknię wyszywaną cekinami. Uwagę zwracał także mocniejszy niż zwykle makijaż trenerki. Z kolei jej mąż postawił na klasyczny garnitur z oryginalnym akcentem w postaci obszytych cekinami klap marynarki. W komentarzach na Instagramie fani byli zachwyceni wyglądem pary.

Wyglądasz zjawiskowo.
Wyglądacie jak milion dolców - czytamy na Instagramie.

Więcej zdjęć Anny i Roberta Lewandowskich znajdziecie w galerii u góry strony. 

Aktualne informacje znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Więcej o: