"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna opowiedziała o ciąży: Nie określiłabym tego stanu jako "fantastyczny"

Martyna Końca zyskała rozpoznawalność, dzięki udziałowi w trzecim sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie nie znalazła miłości, jednak teraz jest szczęśliwie zakochana. Z nowym partnerem spodziewa się dziecka. Opowiedziała o partnerze w najnowszym wywiadzie.

Więcej ciekawostek na temat programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Martyna Końca niedługo zostanie mamą. Z tej okazji była uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiedziała o swoim ukochanym. Zdradziła też, w jakich okolicznościach dowiedziała się o ciąży. Jak się czuje?

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta z trzeciej edycji spodziewa się dziecka

Martyna Końca o ciąży opowiedziała w rozmowie z dziennikarką "Co za tydzień". Okazuje się, że na początku ciąża dawała jej się we znaki. Teraz czuje się lepiej, chociaż wciąż bywa trudno.

Bywa, że muszę uciąć drzemkę w ciągu dnia. Czasem brakuje mi siły. Nie określiłabym swojego stanu jako "fantastyczny" czy "błogosławiony". Najważniejsze, że poza tym jest wszystko w porządku, dziecko się zdrowo rozwija. Wszystkie badania wychodzą dobrze, to jest najważniejsze - zapewniła.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, że zawsze chciała być mamą.

Nie mogłam się doczekać tej roli. Dowiedziałam się w okolicznościach domowych. Nie byłam zaskoczona, że jestem w ciąży. Ucieszyłam się.

Martyna przyznała, że z partnerem starali się o dziecko. Kim jest jej wybranek? Poznali się przez internet, a znajomość szybko ewoluowała.

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie udało mi się znaleźć miłości, zresztą nigdy nie miałam szczęścia w tej kwestii. Miłość do mnie przyszła dopiero wtedy, kiedy odpuściłam, znienacka. Kiedy przeprowadziłam się do swojego mieszkania, zainstalowałam aplikację randkową. Na nic się nie nastawiałam. Nie znałam nikogo w okolicy. Chciałam po prostu mieć z kim wyjść na spacer. Tak poznałam mojego chłopaka i się zakochałam.

Okazuje się, że kobieta myśli o drugim ślubie, choć na jej palcu wciąż nie ma pierścionka zaręczynowego. Na wieść o ciąży zareagował także były mąż Martyny, którego wybrali jej eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia". To zaskoczyło byłą uczestniczkę. Byli małżonkowie nie utrzymują kontaktu od dawna. Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niebawem finałowy odcinek. Widzowie mają dość. Kac, sen i jedzenie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.