Sopot Polsat Super Hit Festival 2022. Wiemy, kto wystąpi na scenie Opery Leśnej

Już niebawem do Opery Leśnej w Sopocie zjadą się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Do sieci trafiają nazwiska artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji festiwalu.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

W dniach 20-22 maja 2022 roku odbędzie się kolejna edycja Polsat SuperHit Festiwal. Wydarzenie to od siedmiu lat odbywa się w Sopocie, nie inaczej będzie tym razem. Zobaczcie, kogo możemy spodziewać się na scenie Opery Leśnej.

Justin Bieber, YolaGrammy. Oni nie popisali się doborem kreacji. Strój dinozaura to dla nas za wiele

Zobacz wideo Doda w „Voice of Poland"? „Chciałabym, żeby obok mnie siedział ktoś, kogo nie lubię"

Sopot Polsat Super Hit Festival 2022. Kto wystąpi? Znamy pierwsze gwiazdy imprezy

Organizatorzy imprezy powoli uchylają rąbka tajemnicy i zdradzają, jakie gwiazdy wystąpią na tegorocznej edycji festiwalu.

Artystów wybraliśmy, uwzględniając wszelkie dostępne we współczesnym świecie formy dystrybucji muzyki. Wierzymy, że dzięki temu Polsat SuperHit Festiwal będzie w najlepszy sposób odzwierciedlał, to, co dzieje się na rynku muzycznym w Polsce, a widzowie zobaczą swoich ukochanych artystów, którzy zagrają swoje SuperHity "na żywo" na deskach Opery Leśnej w Sopocie - zapewniają organizatorzy.

Jedną z pierwszych ogłoszonych wokalistek jest Sylwia Grzeszczak, która udziałem w festiwalu pochwaliła się, publikując post w mediach społecznościowych.

Kochani, już w maju zaśpiewam dla was na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie - napisała na Instagramie.
 

Na sopockiej scenie największe przeboje zaprezentują również Dawid Kwiatkowski i Ralph Kamiński.

Fot. Martyna Niećko / Agencja Wyborcza.pl

Dawid KwiatkowskiDawid Kwiatkowski https://www.instagram.com/kwiatkowsky/

Każdego roku wydarzenie to cieszy się ogromną popularnością. Jak wynika z najnowszej ramówki Polsatu, festiwal ma się rozpocząć o godzinie 20:00. Ruszyła już sprzedaż biletów na koncerty. Wejściówki można kupić na stronie biletyna.pl.

Anja Rubik pokazała ślubne zdjęcie swoich rodziców. '37 lat razem'. Modelka jest bardzo podobna do mamyNaukowcy przejmują Instagram Anji Rubik. "Sorry, nie taki mamy klimat!"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: