Pogoda na Wielkanoc 2022. Krzysztof Jackowski wie, kiedy wróci wiosna

Krzysztof Jackowski podzielił się z widzami swoich audycji wizją pogody na Wielkanoc. Zdradził, kiedy możemy spodziewać się wiosny pełną parą.

Bądź na bieżąco. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Krzysztof Jackowski od dłuższego czasu transmituje treści swoich wizji za pośrednictwem kanału na YouTubie. O ile przepowiednie człuchowianina - zgodnie z przyjętą tradycją - nigdy nie napawają optymizmem, tak te dotyczące pogody potrafią zaspokoić ciekawość niejednego ciepłoluba. Były tokarz zdradził tym razem, jaka aura czeka nas na zbliżającą się Wielkanoc.

Zobacz wideo Biznesy gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces!

Krzysztof Jackowski zdradza pogodę na Wielkanoc

Jackowski na początku swojej przepowiedni przypomniał, że niedawno wspominał o szybkim nadejściu wiosny, co - według niego - miało się potwierdzić.

Mówiłem wcześniej, że wiosna dość szybko przyjdzie. Wprawdzie nie jest za ciepło, ale te wielodniowe słoneczne dni są optymistyczne i to wskazuje na to, że przedwiośnie już zawitało. Ta moja przepowiednia się w jakiś sposób sprawdza.

Jasnowidz patrzy optymistycznie w prognozę pogody na kwiecień. Zdradził, że okres Wielkanocy ma być typowo wiosenny. 

W kwietniu kojarzy mi się ciepło i kojarzy mi się szybka wiosna, którą już zapowiadałem. Będzie teraz dłuższy okres ładnej pogody i potem raptem będzie rozkwitnięcie wiosny. Jak najbardziej optymistyczna pogoda. W okresie Wielkanocy będzie już bardzo ładnie. Będzie wiosna - zapowiedział z optymizmem Jackowski.

Przypominamy, że Jackowski wypowiedział się także na temat letniej pogody. W jeszcze innej audycji zapowiedział zaś, że latem 2022 roku nadejdzie punkt kulminacyjny czegoś, co zagrozi wielu państwom na świecie. Na tamten moment jednak jasnowidz nie miał wizji, czym dokładnie ma być spowodowany kolejny konflikt. Według jego słów ma dojść do licznych protestów na ulicach. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.