"The Voice Kids" startuje w sobotę. Gratka dla fanów programu. Kiedy i gdzie oglądać?

Już w sobotę rusza nowa edycja "The Voice Kids". Wkrótce zobaczymy zmagania o tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce. Gdzie i kiedy oglądać muzyczne show?

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Sobowtór Roksany Węgiel w "The Voice Kids"

Już w nadchodzącą sobotę, 26 lutego, startuje piąta edycja "The Voice Kids". W pierwszych odcinkach tradycyjnie zobaczymy przesłuchania w ciemno.  Na scenie wystąpi ponad 70 uczestników. Kolejnym etapem będą bitwy, a następnie "sing offy". W wielkim finale zmierzą się tylko najlepsi, którzy zawalczą o statuetkę "The Voice Kids 5" oraz 50 tys. złotych.

"The Voice Kids 5". Jurorzy i prowadzący

Skład jurorski programu "The Voice Kids 5" pozostaje niezmieniony. W fotelach trenerów ponownie zobaczymy Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona. W nowej edycji rywalizacja między trenerami będzie jeszcze bardziej zacięta. Każde z nich ma na koncie jedno zwycięstwo, więc podczas nowej odsłony odbędzie się walka o palmę pierwszeństwa. 

Każdy z nas ma po jednej wygranej więc w studiu, naprawdę czuć, że każdy chciałby tę edycję wygrać - zdradził Dawid Kwiatkowski.
Nie będę ukrywać, że jesteśmy tutaj jak jedna wielka rodzina. Natomiast piąta edycja to jest walka - dodała Cleo.

Nie zmieni się również duet prowadzących. W roli gospodarzy show ponownie wystąpią Ida Nowakowska i Tomasz Kammel.

"The Voice Kids 5". Gdzie i kiedy oglądać?

"The Voice Kids 5" można oglądać już od nadchodzącej soboty, 26 lutego. Podobnie, jak w przypadku poprzednich edycji show będzie emitowane w TVP2. Fanów programu ucieszy zapewne informacja, że stacja planuje pokazywać po dwa odcinki muzycznego hitu - o godzinie 20:00 i 21:05.

Będziecie oglądać nową edycję "The Voice Kids"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.