"Przysięga" z nowym sezonem. Co wydarzy się w 370. odcinku serialu?

"Przysięga" rusza z trzecim sezonem. 370. odcinku serialu dowiemy się, jak potoczyły się losy ulubionych bohaterów po otwartym zakończeniu drugiego sezonu. Tego nikt się nie spodziewa!

Drugi sezon "Przysięgi" dobiegł końca. 11 marca wyemitowano ostatni odcinek tej serii. Fani serialu nie powinni się jednak martwić. TVP kontynuuje emisję i już w piątek, 12 marca obejrzymy nowy odcinek trzeciego sezonu. W 370. odcinku zabraknie jednak jednej z głównych bohaterek. Odtwórczyni roli Reyhan, Ozge Yagiz musiała pożegnać się z produkcją.

"Przysięga" odcinek 370. bez Reyhan

W trzecim sezonie „Przysięgi” nie zobaczymy już Reyhan. Bohaterka została uśmiercona w poprzednim odcinku. W 370. odcinku zobaczymy wiele emocji. Przekonamy się, jak mąż i najbliżsi radzą sobie po stracie. Widzów czeka duże zaskoczenie. Akcja przenosi nas kilka miesięcy do przodu...

Emir jest zrozpaczony po śmierci żony. Jego rozgoryczenie i złość biorą górę. Zakopuje pamiątki po Reyhan. Nieoczekiwanie okazuje się, że Reyhan wcale nie umarła od strzału. Udało jej się donosić dziecko, jednak zgodnie z ostrzeżeniami lekarzy - zmarła przy porodzie. Noworodkiem zajmuje się Narin. Emir nie chce wziąć odpowiedzialności za swoje dziecko. Sfrustrowany, owdowiały ojciec nie chce słyszeć ani o opiece nad potomkiem, ani o swojej żonie. Czuje się okropnie z tym, że Reyhan postanowiła mimo wszystko urodzić. Teraz w malcu widzi tylko przyczynę śmierci żony.

Kolejnym zaskoczeniem, jakie zaserwują scenarzyści jest Cavidan, która odbywa karę więzienia. Co się wydarzyło? Co zrobiła Cavidan? Wyjaśnienie odkryje przed nami 370. odcinek „Przysięgi”, który zostanie wyemitowany 12 marca w TVP1.

Zobacz wideo Seriale, które na zawsze zmieniły telewizję
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.