"Barwy Szczęścia" odcinek 2399. - co dziś się wydarzy?

"Barwy szczęścia" odcinek 2399. Po randce z Mikołajem Natalia pała entuzjazmem. Studzi go Malwina, która zdradza pikantne szczegóły z życia mężczyzny. Dzieci Sławki zastanawiają się, kto stoi za brutalnym porwaniem ich matki.

W dzisiejszym odcinku serialu "Barwy Szczęścia" nie zabraknie wrażeń. Co się wydarzy?

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek szczerze o pracy u Vegi. "Czułam się rozedrgana emocjonalnie"

"Barwy szczęścia" odcinek 2399.

Patryk, Jowita i Agata zastanawiają się, kto stoi za brutalnym porwaniem Sławki. Kobieta lekką ręką wydawała ostatnio pieniądze i nie wiedziała, że ktoś ją śledzi. W biały dzień została wepchnięta przez dwóch napastników do samochodu. Jezierski podejrzewa, że za jej zniknięciem stoi Sergiusz. Ten ma jednak alibi i wskazuje na Bondę. 

Natalia jest zadowolona po randce z Mikołajem. Tymczasem jej entuzjazm studzi Malwina, która zdradza pikantne szczegóły z jego życia. Opowiada Zwoleńskiej, że mężczyzna pracował jako striptizer i chcąc się zemścić na Dylskiej, podszywał się pod Stawickiego.

"Barwy szczęścia". Co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

Sergiusz znalazł się w dużych tarapatach. Zdesperowany mężczyzna poprosił o pomoc Justina. Chciał, aby mężczyzna pomógł mu w nawiązaniu kontaktu z Jezierskim.

Mikołaj zaprosił Natalię na randkę, co nie spodobało się jej matce. Małgorzata ostrzegła córkę przed rozwijaniem tej znajomości.

Julia Wieniawa z mamąJulia Wieniawa na zdjęciu z mamą. Zapewnia, że bez retuszu

Bruno opowiedział Amelii o konflikcie Bożeną. Mężczyzna nie wie, czy jest gotowy na adopcję chłopca porzuconego w ich hotelu. Sabina dowiedziała się od Oliwki, że konflikt między Stańskimi może doprowadzić do sprzedania nieruchomości.