Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym? Sprawdzamy, kim jest Kaio Alves Goncalves

Sandra Kubicka niedawno ogłosiła zaręczyny z brazylijczykiem Kaio Alves Goncalves. Para nie ma długiego stażu związku, ale już pojawiły się pierwsze spekulacje dotyczące kryzysu. My sprawdzamy, kim właściwie jest Kaio i czym się zajmuje.

Sandra Kubicka obecnego narzeczonego poznała rok temu. Dosyć szybko zamieszkali razem z Kaio Alvesem Goncalvesem, bo po niecałych dwóch tygodniach znajomości kupili dom w Miami. Równie niedawno ogłosili zaręczyny i wyznaczyła datę ślubu.

Kim jest Kaio Alves Goncalves?

Narzeczony Sandry Kubickiej - Kaio Alves Goncalves - to brazylijski biznesmen. Na co dzień prowadzi firmę samochodową i doradza w branży IT.

Jak informuje serwis "Yahoo!", prywatnie pasjonują go egzotyczne samochody i biznes - ponoć "wzbudzają w nim uczucie euforii". I widać to chociażby po jego koncie na Instagramie, gdzie prezentuje nie tylko wdzięki swojej narzeczonej (byłej?), ale również mocarne bryki za duże pieniądze. Jedna z jego firm, usytuowana na Florydzie, zajmuje się zresztą sprzedażą samochodów nowych i używanych od ekskluzywnych marek.

 

Goncalves prowadzi też firmę w Brazylii, zaś w najbliższym czasie planuje podbić rynek Indii.

Kaio Alves Goncalves ma 13-letnią córkę z poprzedniego związku, która z obecną partnerką Sandrą Kubicką nie dogaduje się najlepiej. 

Zobacz wideo

Czy Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves rozstali się definitywnie? Wciąż czekamy na rozwój sytuacji, trzymamy jednak za parę kciuki. Razem wyglądali naprawdę pięknie.

Więcej o: