Małgorzata Socha pokazała męża. Kim jest Krzysztof Wiśniewski?

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, jednak bardzo ceni sobie prywatność. Rzadko pokazuje rodzinę a tym bardziej męża. Mimo ich długiego stażu związku (aż 22 lata!), bardzo niewiele wiemy o Krzysztofie Wiśniewskim.

Małgorzata Socha mimo ogromnej popularności, bardzo ceni sobie prywatność. W internecie nie znajdziemy zdjęć jej dzieci, a z mężem pokazuje się bardzo rzadko. O Krzysztofie Wiśniewskim wiemy zatem niewiele, choć ostatnio aktorka zrobiła wyjątek.

Niedawno mąż gwiazdy wziął udział w maratonie w Nowym Yorku (o czym już wcześniej pisaliśmy) i na instagramie aktorki pojawiły się jego zdjęcia. Kim jest mąż gwiazdy serialu "Przyjaciółki"?

Kim jest mąż Małgorzaty Sochy, Krzysztof Wiśniewski?

Krzysztof Wiśniewski, człowiek spoza branży mediów, ukończył politechnikę i obecnie robi karierę jako inżynier. Jest fanem sportu i maratończykiem. Aktorkę poznał w 1996 roku podczas wakacji w Darłówku. Małgorzata Socha miała wtedy niespełna 16 lat.

Zobacz: Obuwie sportowe na Avanti24.pl

Jak podkreśla sama aktorka w magazynie "Viva":

To była miłość od pierwszego wejrzenia

Mimo dzielącej ich odległości - ona w Warszawie, on w Poznaniu, po 12 latach związku stanęli na ślubnym kobiercu. Dziś mają trójkę dzieci - Zosię, Basię i Stanisława. Oboje są bardzo rodzinnymi osobami i jak potwierdza aktorka: od początku planowali tak dużą rodzinę.

Sprawdź sukienki idealne na ślub i wesele!

Zobacz wideo
Więcej o: