Socha pokazała zdjęcia z mamą. Obie pozują w tych samych stylizacjach. "Druga Jolanta Kwaśniewska". Aktorka odniosła się do tego porównania

Małgorzata Socha wraz z jedną z firm odzieżowych zaprojektowała kolekcję ubrań. Teraz zaprezentowała się w stylizacjach swojego projektu wraz z mamą.

Małgorzata Socha zamieściła zdjęcia w stylizacjach swojego projektu, a przy okazji pokazała swoją mamę. Internauci są pod wrażeniem nie tylko podobieństwa, ale również urody mamy aktorki.

Małgorzata Socha pokazała mamę

Małgorzata Socha niedawno zadebiutowała w roli projektantki. Przy współpracy z marką Monnari stworzyła własną kolekcję ubrań, czym pochwaliła się na Instagramie. Aktorka zamieściła trzy zdjęcia z mamą, na których obie panie mają na sobie te same ubrania. 

Jaka Matka, taka córka. Oto my w trzech odsłonach z mojej kolekcji Małgosia Socha x Monnari. Kolekcji, którą projektowałam z myślą... między innymi o mojej Mamie w którym zestawie najlepiej wyglądamy? 1, 2 czy 3? - spytała pod zdjęciem Socha.
 

Zdjęcia ewidentnie przypadły do gustu internautom, którzy gromko komplementowali mamę aktorki. Większość obserwatorów zauważyła niemałe podobieństwo pomiędzy matką i córką, jednak jedna z internautek zaznaczyła, że mama Sochy jest bardzo podobna do Jolanty Kwaśniewskiej.

Druga Jolanta Kwaśniewska. Jaka podobna! - napisała jedna z internautek

Sama Socha potwierdziła zdanie fanki.

To prawda - odpisała aktorka.

Miała rację?

Małgorzata Socha spełnia się teraz w roli projektantki. Co więcej, kiedyś myślała o zmianie zawodu.

Zobacz wideo

RG