Agnieszka Woźniak-Starak żegna męża: "Kochanie, daj mi siłę". Dziś pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała wzruszające pożegnanie swojego męża. Dziś odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka, który ponad tydzień temu zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno.

Agnieszka Woźniak-Starakzamieściła wzruszające pożegnanie swojego męża. W czwartkowym wydaniu "Gazety Wyborczej" wydrukowano nekrolog podpisany inicjałami dziennikarki TVN. Piotr Woźniak-Starak zostanie pochowany w Fuledzie na Mazurach.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Żegna go żona Agnieszka

Agnieszka Woźniak-Starak nie podpisała swojego pożegnania z imienia i nazwiska. Jednak jej inicjały są tak charakterystyczne, że nie ma najmniejszej wątpliwości, o kogo chodzi.

P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi, proszę, siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja, A.W.S. - napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak 27 sierpnia 2019 roku obchodziliby trzecią rocznicę ślubu.

Agnieszka Woźniak-Starak żegna Piotra Woźniaka-StarakaAgnieszka Woźniak-Starak żegna Piotra Woźniaka-Staraka Instagram

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się dziś wieczorem, w czwartek 29 sierpnia, o godzinie 19:00. Msza żałobna zostanie odprawiona w kościele św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Konstancinie-Jeziornej. W piątek urna z prochami producenta milionera zostanie złożona w Fuledzie na Mazurach.