Agnieszka Woźniak-Starak we wzruszających słowach żegna męża. "Kochanie, daj mi siłę, żebym to przetrwała"

Dziś pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak, opublikowała wzruszające pożegnanie.

Agnieszka Woźniak-Starakpożegnała tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. W czwartkowej "Gazecie Wyborczej" pojawił się wzruszający nekrolog podpisany przez dziennikarkę TVN.

Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi, proszę, siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja - napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak żegna Piotra Woźniaka-StarakaAgnieszka Woźniak-Starak żegna Piotra Woźniaka-Staraka Instagram

Ostatnie pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka

W ostatnich dniach wiele gwiazd w niezwykle osobistych wpisach żegnało Piotra Woźniaka-Staraka. Jednak najbardziej poruszający był nekrolog opublikowany w poniedziałek przez rodzinę zmarłego producenta, która podziękowała za wsparcie oraz wyrazy współczucia, jakie otrzymała w ostatnim tygodniu.

Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi. (...) Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć.

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak uległ wypadkowi na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia. Po pięciu dniach poszukiwań znaleziono jego ciało.

Msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek, 29 sierpnia, o godzinie 19:00 w kościele św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Konstancinie-Jeziornej. W piątek urna z prochami milionera zostanie złożona w Fuledzie na Mazurach.

W pięknych słowach Piotra Woźniaka-Staraka wspomniał również Edward Miszczak:

Zobacz wideo

AD