Na ściance piękne i gęste, a w rzeczywistości... SZOK. Te gwiazdy straciły włosy i nie bały się o tym powiedzieć

Nie ma to jak odświeżenie wizerunku przez szybką zmianę fryzury. Obcięcie włosów, przedłużenie, przyciemnienie, rozjaśnienie, a na koniec... katastrofa. Nawet najdroższy fryzjer nie pomoże, gdy włosy są doprowadzone do ruiny. Przekonało się o tym wiele gwiazd Hollywood.

Britney Spears

Gwiazda jest najlepszym dowodem na to, że nieustanne przedłużanie włosów kończy się estetyczną porażką. Swego czasu pojawiły się nawet teorie, że Britney Spears zdecydowała się na ogolenie głowy, bo miała dosyć swoich słabych i zniszczonych włosów. Średnio w to wierzymy, ale to zdjęcie niech będzie dla Was przestrogą:

Britney SpearsBritney Spears East News

Naomi Campbell 

Lata noszenia doczepów odbiły się również na kondycji włosów Naomi Campbell. W wywiadzie dla "The Evening Standard" w 2017 roku topmodelka przyznała, że wypadały jej garściami. 

Teraz bardziej dbam o włosy, bo straciłam je wszystkie przez noszenie doczepów. 

Jeśli nie wierzycie jej na słowo, spójrzcie na to zdjęcie:

Naomi CampbellNaomi Campbell East NewsTeraz, gdy zlecenia zawodowe wymagają od niej posiadania długich i pięknych kosmyków, Naomi zakłada perukę i bardzo sobie chwali to rozwiązanie. 

Tyra Banks

Była modelka i prowadząca "America's Next Top Model" w 2010 roku wydała swoją autorską książkę "Modelland". Debiut pisarski kosztował ją wiele stresu, który poskutkował wypadaniem włosów. Tyra Banks opowiadała o tym w 2011 roku w rozmowie z The Wall Street Journal: Chorowałam na łysienie plackowate ze stresu - wyznała.

Jak wyglądają jej włosy naprawdę, pokazała w jednym z instagramowych postów:

Bo czasem peruki i doczepy muszą odpocząć - napisała. 
 

Kelly Osbourne

Zemsta fryzjera? Tym razem "tylko" brak profesjonalizmu. W 2009 roku Kelly Osbourne straciła włosy, gdy fryzjerka nałożyła jej farbę i o niej... zapomniała. Wróciła po godzinie i 45 minutach, gdy nie było już co ratować. Trudno to sobie wyobrazić, a jednak Kelly się zarzeka, że jej fryzura "na chłopaka" była efektem owej koszmarnej wizyty. Chemiczna farba spaliła jej włosy i nie było już co ratować. Z salonu wyszła zapłakana i wcale się nie dziwimy. 

Kelly OsbourneKelly Osbourne East News


Lady Gaga

Choć przykład Kelly Osbourne jest skrajny, farbowanie nigdy nie wpływa korzystnie na kondycję włosów. Przekonała się o tym Lady Gaga, która na początku kariery upodobała sobie platynowy blond. Regularne używania rozjaśniacza skończyło się wypadaniem włosów. Częsta stylizacja i doczepy nie pomagały i w końcu Gaga zaczęła nosić peruki. W 2014 roku opublikowała na Instagramie zdjęcie w swoich naturalnych włosach:

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.