Zawadzka wybrała kamizelkę, Ślotała "szatę". Co nosić w chłodne dni? Mistrzyni jest jedna. Spójrzcie na płaszcz Malinowskiej!

Lato póki co na nie rozpieszcza - często zdarzają się chłodne dni. Co założyć na letnią sukienkę, żeby nie zamarznąć? Gwiazdy (a może ich styliści?) wiedzą, co jest w tym sezonie najmodniejsze. Króluje jeans!

Do pracy nosimy żakiety i marynarki, kiedy pada zakładamy kurtkę czy parkę. Ale co narzucić na siebie w chłodniejszy dzień?

Marcelina Zawadzka pięknie wygląda we wszystkim, ale jej modowe wybory i tak są doskonałe. Wychodząc ze studia TVP pokazała się fotografom w długiej, jeansowej kamizelce. To prawdziwy hit sezonu, który ma szansę zdetronizować jeansowe kurtki.  Miss pod spodem miała zwiewną białą sukienkę Ta stylizacja to strzał w dziesiątkę!

Marcelina Zawadzka (East News)Marcelina Zawadzka (East News) Marcelina Zawadzka (East News) Marcelina Zawadzka (East News)

Zofia Ślotała swoje piękne kwieciste kimono miała na sobie już parę razy (a to jak na stylistkę rzadkość!). Pochodzi z Zary, jednak wyprzedało się bardzo szybko. Jednak kwiecistych narzut nie brakuje, w sklepach macie do wyboru zarówno sięgające ziemi, jak i sporo krótsze. Ważne by wzór Wam odpowiadał. I nie gryzł się z resztą stroju.

Zosia Ślotała (www.instagram.com/miss_zi)Zosia Ślotała (www.instagram.com/miss_zi) Zosia Ślotała (www.instagram.com/miss_zi) Zosia Ślotała (www.instagram.com/miss_zi)

Z kolej Karolina Malinowska postawiła na jeansowy płaszcz w stylu vintage od Lidii Kality. Taki kolor jeansu jest obecnie bardzo modny, podobnie jak obszerny fason nawiązujący do lat 90. Możecie nosić go z paskiem lub bez. Modelka zestawiła płaszcz z białymi spodniami i klasyczną torebką na ramię. Wygląda jak z sesji zdjęciowej!

Karolina Malinowska (www.instagram.com/karolamalina)Karolina Malinowska (www.instagram.com/karolamalina) Karolina Malinowska (www.instagram.com/karolamalina) Karolina Malinowska (www.instagram.com/karolamalina)

Która ze stylizacji podoba się Wam najbardziej?

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.