Najmodniejsze klapki na lato? Ma je Marina, a faceci ich NIE ZNOSZĄ. Zobaczcie 12 modeli, które tego lata wybierają gwiazdy!

Klapki na lato powinny być ładne i wygodne. Tak się składa, że w tym sezonie te, które są zdecydowanie najmodniejsze są też BARDZO wygodne.

Każda dziewczyna wie, że NIE MA bardziej komfortowych butów na gorące lato niż klapki. Zapewniają "przewie", pasują do sukienek oraz jeansów, a na dodatek można pójść w nich i na kawę z przyjaciółką, i na plażę. Zobaczcie, jakie buty w tym sezonie wybierają gwiazdy.

Anna Wendzikowska jest wierna hitowi sprzed roku - klapkom i sandałom z pomponami. Jeśli je macie możecie z powodzeniem nadal je nosić - kolorowe kulki wcale nie wyszły z mody! Lepiej sprawdzą się podczas weekendu nad wodą niż w pracy, ale za to noszone ze swobodnymi stylizacjami wyglądają naprawdę super! Mamy tylko jedną radę - pamiętajcie, by nie przesadzić! Kolorowe kulki to silny akcent, postawcie więc na delikatniejszy ubiór.

Ania Wendzikowska (www.instagram.com/aniawendzikowska)Ania Wendzikowska (www.instagram.com/aniawendzikowska) Ania Wendzikowska (www.instagram.com/aniawendzikowska)

Marina kocha drogie i modne rzeczy. Klapki? Oczywiście HIT SEZONU. Do swojej torby Chanel wybrała szerokie, nieco "męskie" buty. Taki model jest teraz najmodniejszy. Gumowe klapki z szerokimi paskami albo klasyczne "Birkenstocki" święcą prawdziwe triumfy i są wybierane przez takie gwiazdy jak Rihanna czy Beyonce. Panowie nie są fanami tego fasonu - twierdzą, że kobiety nie wyglądają w nich zbyt sexy. Ale nie od dziś wiadomo, że dziewczyny ubierają się dla... innych dziewczyn ;) A te na pewno ten wybór docenią.

Marina Łuczenko - Szczęsna (www.instagram.com/marina_official)Marina Łuczenko - Szczęsna (www.instagram.com/marina_official) Marina Łuczenko - Szczęsna (www.instagram.com/marina_official)

Małgorzata Kożuchowska to fanka mody, ale też klasycznej elegancji. Dlatego wcale nie dziwi nas, że od białych spodni i koszuli w paski wybrała złote klapki na obcasie. Pięknie wydłużają nogi i są BARDZO seksowne.

Małgorzata Kożuchowska (WBF)Małgorzata Kożuchowska (WBF) Małgorzata Kożuchowska (WBF)

Który model podoba się Wam najbardziej?

JM

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.