Wiosenne baleriny w dobrej cenie. Na Avanti24.pl każda kobieta znajdzie coś dla siebie
Lekkie buty, które zapewniają wygodę i nie uwierają to najlepsza opcja dla zabieganych kobiet. Gumowe baleriny świetnie sprawdzą się na wiosnę! Wybrane przez nas modele przypominają popularne melliski - są tak samo modne i stylowe, a przy tym dużo tańsze. Wszystkie prezentowane buty są świetnie wyprofilowane i zdrowe dla stóp. Pięknie wyglądają z kwiecistymi sukienkami maxi, jeansami z prostą nogawką, jak również lekkimi spódnicami z falbanką lub plisowanym dołem. Takie buty warto mieć w szafie w tym sezonie. Wybierz jedną parę, a na pewno się nie zawiedziesz!
Na wiosnę 2022 polecamy również klasyczne baleriny z ekoskóry. Będą jak znalazł do pracy, na wyjścia lub jako buty na zmianę podczas uroczystości i imprez. Czarne z kokardką dopełnią stylizację z ołówkową sukienką. Genialnie wyglądają z cygaretkami i białą koszula. To buty idealne dla wszystkich bizneswoman oraz tych kobiet, które w pracy obowiązuje formalny strój. Są alternatywą dla szpilek i czółenek na słupku. W zestawieniu znajdziesz również modele na co dzień i na miasto. szczególnie polecamy szare, gładkie baleriny, które pasują do wszystkiego - sukienek, spódnic, szortów. Buty są zrobione z zamszu - lekkie, wygodne i łatwe do wkładania.
Modne baleriny na wiosnę - tutaj znajdziesz więcej modeli w dobrej cenie. Są też huty z wyprzedaży
Wybrałyśmy też ażurowe baleriny na wiosnę, na punkcie których oszalały Polki! Te buty królują w modzie ulicznej od kilku sezonów - powróciły również w 2022 roku. Nam najbardziej podobały się granatowe z kwiecistym wzorem na całej długości buta. Są przewiewne, miękkie i łatwo dopasują się do stóp. Pięknie wyglądają też beżowe baleriny z ażurowymi wycięciami na przodzie. Cena? Tylko 38,99 zł.
Poruszenie po występie Szroeder i Badacha w Opolu. W komentarzach się dzieje
Chwalińska zapytana o Świątek. Nie owijała w bawełnę. "To było wszystko"
Nowa wokalistka Ich Troje zostanie szóstą żoną Wiśniewskiego? Muzyk zareagował, wtem wtrącił się Łągwa. Hit!
Woźniak-Starak znowu błyszczy w Opolu. Bończyk zachwyciła dodatkiem
Doda nie kryje żalu po festiwalu w Opolu. Po latach przyznała: Żałuję
"Dobre. Wie pani co...". Krystynie Prońko puściły nerwy po pytaniu o Kaminskiego
Chwalińska ma szansę zostać "nową ulubienicą mediów". Ekspertka zwraca uwagę na jedno
Natalia Kukulska chciała odpocząć przed koncertem. Nagle usłyszała... Dodę
Przez lata dostawała od Dymnej wyjątkowe prezenty. Dziś niemal nie mają kontaktu