Olga Kalicka w czarnej sukience w kwiaty własnej marki Reves. Fani zachwyceni

AS
14.02.2020 14:30
Olga Kalicka

Olga Kalicka (fot. instagram Olga Kalicka)

Olga Kalicka jest bardzo aktywna, dlatego fani często zastanawiają się, jak daje radę wszystko pogodzić. Teraz w dodatku, za niecały tydzień, rusza sprzedaż internetowa jej marki Reves. Na Instagramie wstawiła zdjęcie, na którym ubrana jest w sukienkę w kwiaty właśnie tego brandu.

Olga Kalicka jest młodą mamą, występuje w serialach i spektaklach, a teraz rusza z własną marką Reves. Trzeba przyznać, że to naprawdę dużo obowiązków jak na jedną osobę. Z tego powodu fani pytają aktorkę jak ona to robi, że to wszystko ogarnia. W ostatnim poście Kalicka przyznaje, że jednak bywają takie dni, kiedy jej się to nie udaje i też czasem brakuje jej sił. Jednak, jak napisała, stara się z tego wyciągać wnioski i rusza dalej, z uśmiechem. 

Obecnie na pewno ma duże powody do radości i motywację do działania, bo właśnie spełnia swoje wielkie marzenie o własnej marce odzieżowej. Wielu fanów czeka z niecierpliwością na dzień ruszenia sklepu internetowego brandu Reves. Aktorka podgrzewa atmosferę tego oczekiwania dodając kolejne zdjęcie w jednym z ubrań jej kolekcji.

Olga Kalicka tym razem ma na sobie czarną sukienkę w kwiaty. Trzeba przyznać, że kolorystyka wzoru robi wrażenie, a fason również jest świetny. Ta kreacja na pewno sprawdzi się na wiele okazji. Taka była też intencja Kalickiej i współzałożycielki marki - Karoliny Borowskiej, które stawiają na funkcjonalność i uniwersalność swoich ubrań. Kwiecista, czarna sukienka bardzo spodobała się fanom, co można zobaczyć czytając ich komentarze:

Zakochałam się. Chcę tą sukienkę!
Piękny uśmiech i piękna sukienka
Ja nie chce tej sukienki, ja chce cała kolekcję <3 <3

Sukienki w kwiaty z wiskozy

Założycielki marki Reves w swoim live na Instagramie ogłosiły, że ubrania będą wykonane z wysokiej jakości tkanin. Nie zabraknie tam więc produktów, m.in. sukienek, z wiskozy, bawełny, wełny oraz jedwabiu. Nie znajdziemy tam syntetycznego i nieprzewiewnego poliestru. Sukienka, którą ma na sobie Olga Kalicka prawdopodobnie jest z wiskozy, a może ma też domieszkę jedwabiu. Wiskoza jest tkaniną sztuczną, ale jej włókna pozyskiwane są z surowców naturalnych. Jej wielkimi zaletami są przewiewność i fakt, że jest miła w dotyku. Sukienki w kwiaty z wiskozy są idealne na lato, nawet na duże upały. Potrafią wyglądać bardzo elegancko i w dodatku są niedrogie.