• Link został skopiowany

Katarzyna Cichopek stoi na tle drewnianego domku. My zakochaliśmy się w jej spódnicy w kwiaty w góralskim stylu!

Widać, że Kasia Cichopek świetnie czuje się w góralskich klimatach. Na Instagrama dodała zdjęcie z uroczym domem w tle. My zachwyciliśmy się również jej spódnicą, nawiązującą do stylu wzorów góralskich.
Katarzyna Cichopek
fot. instagram Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek nadal bawi się w najlepsze w Zakopanem i widać, że świetnie dostosowała się do tego miejsca. Często wstawia piękne zdjęcia, które sprawiają, że chciałoby się przenieść w tę sielską krainę pełną śniegu. Jak można było przeczytać, aktorka nie tylko lubi te okolice, ale również inne aspekty góralskiego klimatu. Jeden z fanów życzy Kasi Cichopek dobrej zabawy przy góralskiej muzyce. Na to aktorka odpowiedziała:

Muzykę góralską kocham bardzo! Najlepsza!
 

Aktorka pięknie wygląda również w ubraniach nawiązujących do góralskiego stylu. Na ostatnio dodanym zdjęciu ubrana jest w rozkloszowaną, czarną spódnicę w duże, czerwone kwiaty, przeplatane zielonymi listkami. To piękny model, który może się skojarzyć z tradycyjnym góralskim wzorem z czerwonymi różami. Spódnica Cichopek pochodzi z kolekcji polskiej marki Le Collet. Jest dostępna w sklepie internetowym marki i kosztuje 329 zł. 

Ponadto aktorka kolejny raz postawiła na intensywny róż, który widnieje na jej swetrze, a także na ciepłej opasce na głowie. Obydwa te elementy stylizacji są marki Bunny The Star. Opaska jest obecnie na promocji i kosztuje 182 zł. Na pewno świetnie grzeje w uszy, bo większość jest składu to wełna. 

Spódnica rozkloszowana - idealna dla każdej kobiety

Spódnica o rozkloszowanym fasonie jest najbardziej uniwersalna spośród innych fasonów, szczególnie o długości maxi lub midi. Zalet takiej spódnicy jest bardzo wiele. Przede wszystkim jest idealna dla tych, którzy chcą podkreślić talię. Rozkloszowany fason sprawia, że ta część sylwetki jest zaznaczona, szczególnie jeśli włożymy do środka bluzkę lub koszulę. To również dobry wybór dla kobiet z masywnymi udami, ponieważ spódnica je zatuszuje. Wybierając długość maxi, tuszujemy oczywiście także łydki. Taka spódnica jest dobra dla każdego typu sylwetki, także tych kłopotliwych np. typu odwrócony trójkąt (szerokie ramiona i wąskie biodra). Dzięki rozkloszowaniu, w tym ostatnim wypadku, można zapewnić sobie odpowiednie proporcje poprzez poszerzenie bioder.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: